Znamy kadrę i kapitana przed meczem z Ursusem

W piątek piłkarze Sokoła gościć będą w ramach inauguracji sezonu Ursus Warszawa. Znamy już meczową kadrę oraz który z zawodników został wybrany na kapitana zespołu w tym sezonie.

Trener Sławomir Majak postanowił nie wyłaniać meczowej osiemnastki na piątkowe starcie z Ursusem, a o tym, kto zasiądzie na trybunach poinformuje dopiero na odprawie przed samym pojedynkiem z Traktorkami. Mecz z poziomu trybun obejrzy jednak zaledwie dwóch graczy, gdyż póki co kadra Sokoła liczy 20 zawodników.

Szeroka kadra na mecz z Ursusem:

Bramkarze: Bartosz Kaniecki, Jakub Lemanowicz, Paweł Lipiec

Obrońcy: Aleksander Ślęzak, Artur Gieraga, Damian Knera, Damian Pawlak, Dominik Głowiński, Jakub Szarpak, Michał Majak, Przemysław Woźniczak

Pomocnicy: Dawid Sarafiński, Dominik Pecyna, Jakub Rogalski, Karol Żwir, Łukasz Chojecki, Mateusz Szymański, Paweł Kaczmarek, Tomasz Bogołębski

Napastnicy: Dawid Cempa

Poznaliśmy również, który z zawodników będzię nosił na ramieniu kapitańską opaskę w nadchodzących rozgrywkach. Podobnie, jak to miało miejsce w końcówce minionego sezonu, w roli kapitana będzie występował Jakub Szarpak. Jego zastępcą będzie zaś wychowanek klubu Przemysław Woźniczak. Do rady drużyny dołączyli również Aleksander Ślęzak oraz Damian Pawlak.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *