Z Omegą na koniec przygotowań

W piątek, piłkarze Sokoła KONSPORT Aleksandrów Łódzki rozegrają ostatni mecz kontrolny przed rozpoczęciem rozgrywek III ligi.

Podobnie jak w przerwie zimowej minionego sezonu, ostatnim sparingpartnerem podopiecznych Piotra Kupki będzie Omega Kleszczów. W ostatnim pojedynku rozgrywanym w Kleszczowie, aleksandrowianie wygrali 3:2. Na listę strzelców wpisywali się wtedy w naszym zespole, Łukasz Chojecki, Łukasz Marciniak i nieobecny już w kadrze Mateusz Stępień. Jeżeli chcielibyśmy poszukać meczu o punkty między obiema drużynami, to musimy się cofnąć do sezonu 2014/2015. W rozgrywkach trzeciej ligi łódzko-mazowieckiej, najpierw w Aleksandrowie padł bezbramkowy remis, a następnie nasz zespół przegrał na wyjeździe 0:2.

Od dwóch sezonów gracze z Kleszczowa występują w IV lidze grupie łódzkiej. Po wycofaniu się z trzeciej ligi, Omega najpierw zajęła szóste miejsce, rywalizując o awans m.in z Widzewem Łódź, a minionych rozgrywkach uplasowali się tuż za plecami Warty Sieradz i Warty Działoszyn. W letnim okresie przygotowawczym, podopieczni Marcina Zimocha rozegrali dwa sparingi. Najpierw przegrali z Wartą Działoszyn 1:4, a następnie pokonali MLKS Konopnica 7:0.

Sokół zaś, na początku okresu przygotowawczego zremisował z Lechią Tomaszów Mazowiecki (1:1) oraz Unią Skierniewice (0:0), a następnie przegrał z ŁKS-em Łódź (0:2) i Widzewem (0:1). W starciu z Omegą w naszej drużynie nadal brakować będzie Bartosza Mroczka i Sebastiana Ostrowskiego, dołączył do nich również Michał Michałek.

Pół godziny przed spotkaniem odbędzie się oficjalna prezentacja sztabu szkoleniowego i zespołu. Będzie to doskonała okazja na zrobienie sobie zdjęcia z zawodnikami, czy otrzymania autografu. Serdecznie zapraszamy.

Sokół KONSPORT Aleksandrów Łódzki – Omega Kleszczów / 28.07.2017 r., godz. 18:00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *