Wysoka wygrana Sokoła. Piłkarze już na urlopach

W środę Sokół Aleksandrów Łódzki zmierzył się na własnym boisku z GKS Ksawerów i pokonał rywala z klasy okręgowej 8:2. Sztab szkoleniowcy dał piłkarzom nieco odpocząć od piłki, dopiero 6 lipca zawodnicy pojawią się na pierwszym treningu przygotowującym do nowego sezonu.

Dla Sokoła Aleksandrów Łódzki to był już ostatni mecz testowy. Tym razem aleksandrowianie zmierzyli się z GKS Ksawerów – trzecim zespołem łódzkiej klasy okręgowej. Oczywiście faworyta nie trzeba było wskazywać. Na stadionie im. Włodzimierza Smolarka zobaczyliśmy dziesięć bramek. Teraz przed piłkarzami czas na wakacje. Zgodnie z ustaleniami środa była ostatnią jednostką treningową przed przygotowaniami do nowego sezonu. Trener Dawid Kroczek przewidział pierwszy trening na 6 lipca. Aleksandrowianie będą trenować na własnym obiekcie, natomiast wszystkie mecze sparingowe zostaną rozegrane na wyjeździe. O szczegółach będziemy wkrótce informować.

Sokół Aleksandrów – GKS Ksawerów 8:2 (2:0)
Bramki: 27. Szarpak, 30. Szarpak, 47. Misiak, 62. Pecyna, 74. Maćczak, 79. Pecyna, 82. Misiak, 87. Nowacki – 58. Cukierski, 90. Żurawski.

Sokół. Pierwsza połowa: Gorzelański, Rzeźniczak, Wroński, Woźniczak, Szarpak, Bogołębski, Adamiak, Pióro, Sołtysiński, Dziuba, Przezak.

Sokół Druga połowa: Kowalski, Nowacki, Lis, Gieraga, Horoszkiewicz, Witasiak, Kania, Pecyna, Maćczak, Jończyk, Misiak.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *