W środę ostatnie zajęcia. 6 lipca rozpoczynamy okres przygotowawczy

Ostatnie zajęcia przed wakacjami dla trzecioligowców odbędą się w najbliższą środę. Następnie piłkarze dostaną kilkanaście dni wolnego, by 6 lipca rozpocząć okres przygotowawczy. Na 8 sierpnia zaplanowany jest start nowego sezonu.

W trakcie okresu przygotowawczego mamy zaplanowane mecze kontrolne. Zjednoczeni Stryków, UKS SMS Łódź U 19 CLJ, Pogoń Zduńska Wola, Świt Nowy Dwór Maz., KKS Kalisz to nasi zaplanowani rywale. W przypadku, gdy nie rozpoczniemy 8 sierpnia sezonu, zagramy dodatkowo z Lechią Tomaszów Maz. – zaznacza Dawid Kroczek, trener Sokoła Aleksandrów Łódzki.

To będzie najdłuższa w historii przerwa w rozgrywkach. Aleksandrowianom udało się rozegrać tylko jedną wiosenną kolejkę ze Zniczem Biała Piska. Wcześniej ostatnie ligowe spotkanie odbyło się 23 listopada. Czy piłkarze będą spragnieni gry o ligowe punkty? Wszystko wskazuje, że tak. Liczymy, że Sokół po raz kolejny będzie jednym z faworytów do wygrania ligi. Najważniejsze jednak, aby epidemia ponownie nie przerwała ligowego sezonu.

Piłkarze w poniedziałek odbyli zajęcia brazylijskiego jiu-jitsu w łódzkim Fit Fabric z trenerem Kamilem Wilkiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *