W sobotę Sokół Aleksandrów zagra z Lechią Tomaszów Maz.

W sobotę o godz. 13:00 Sokół Aleksandrów zmierzy się na własnym boisku z Lechią Tomaszów Maz. Nasi rywale obecnie są na 14. miejscu w ligowej tabeli z dorobkiem 13. punktów. Sobotni mecz można obejrzeć „na żywo”.

Mecze Sokoła z Lechią zawsze wzbudzają zainteresowanie. W ubiegłym sezonie obie drużyny przymierzały się do awansu o klasę wyżej, w tych rozgrywkach wygląda to zupełnie inaczej. Lechia na razie gra o utrzymanie, a Sokół w nieco odmłodzonym składzie chce powalczyć o wysokie miejsce w tabeli. Piłkarze Lechii w sobotnie popołudnie będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony, ponieważ mają nowego trenera Daniela Myśliwca. Szkoleniowiec po kilku miesiącach powrócił do drużyny. Aleksandrowianie obecnie zajmują 3. miejsce w lidze.

Jak wejść na stadion?

Kasa biletowa dostępna jest tylko przy bramie od ul. Mickiewicza. Bilet jednorazowy kosztuje 12 zł. Kobiety, dzieci do lat 15 oraz osoby niepełnosprawne mają wstęp wolny.

Karta VIP

Osoby posiadające kartę VIP mogą wejść na mecz zarówno bramą od ul. Mickiewicza i 11 Listopada. Jest również możliwość, by pojazd zaparkować na stadionie (wjazd od ul. 11 Listopada).

Gdzie znaleźć relację na żywo?

Transmisja z meczu -> Sokół Aleksandrów vs Lechia Tomaszów Maz.

Zobaczcie skrót z ostatniego meczu w Aleksandrowie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *