W ćwierćfinale Pucharu Polski z Lechią Tomaszów Maz.

W najbliższą sobotę Sokół Konsport Aleksandrów rozegra ćwierćfinał wojewódzkiego Pucharu Polski. Podopieczni trenera Sławomira Majaka zmierzą się na wyjeździe z Lechią Tomaszów Maz. Damian Pawlak został wypożyczony do Warty Sieradz.

Sokół Konsport Aleksandrów Łódzki zakończył okres przygotowawczy meczem z Mieszko Gniezno (1:1) i od wtorku przygotowuje się do sobotniego spotkania. Początkowo widowisko w ramach PP zaplanowane było na 17 kwietnia, jednak oba kluby doszły do porozumienia.

Ćwierćfinał mieliśmy rozegrać w połowie kwietnia. Nasz sztab szkoleniowcy był za tym, aby to spotkanie zagrać jeszcze przed ligą. Udało nam się przełożyć spotkanie pod warunkiem gry na wyjeździe – zaznacza Ireneusz Przybysz, kierownik Sokoła Konsport Aleksandrów.

Najbliższy przeciwnik na co dzień występuje w naszej III lidze i jest na 4. miejscu z dorobkiem 33. punktów. Z Lechią rozpoczniemy wiosnę i zakończymy. Najpierw oczywiście od Pucharu Polski, a w lidze dopiero spotkamy się w ostatniej kolejce.

Jak donosi strona Lechii Tomaszów Maz. w ostatnim czasie doszło do ruchów transferowych. Umowę z klubem w ostatnich dniach podpisali : Bartosz Snopczyński, który reprezentował barwy Ceramiki Opoczno oraz Bartosz Rymek – utalentowany młodzieżowiec, który grał w rezerwach Legii Warszawa. Na ostatnią chwilę decyzję w sprawie swojej najbliższej przyszłości zmienił natomiast Artur Golański. Piłkarz związał się kontraktem z drugoligowym GKS Bełchatów – donosi strona facebookowa RKS Lechii Tomaszów Maz.

Natomiast w piątek doszło do porozumienia pomiędzy Sokołem Aleksandrów a Wartą Sieradz w sprawie wypożyczenia Damiana Pawlaka. Piłkarz Sokoła związał się z umową z czwartoligowcem do końca czerwca obecnego roku i już opuścił drużynę trenera Sławomira Majaka.

Spotkanie z Lechią będzie doskonałym przetarciem przed ligą. Dla Sławomira Majaka rozegranie meczu na siedem dni przed rozgrywkami, to komfortowa sytuacja. Zawodnicy zagrają na sto procent swoich możliwości, a trener sprawdzi dyspozycję poszczególnych piłkarzy, by za tydzień w Warszawie z Ursusem miał możliwość ewentualnych roszad w składzie.

Mecz z Lechią Tomaszów Maz. odbędzie się w najbliższą sobotę o godz. 14:00 w Tomaszowie Maz.

1/4 finału Pucharu Polski
Lechia Tomaszów Maz. – Sokół Konsport Aleksandrów Łódzki 9 marca godz. 14:00
ŁKS II Łódź – Unia Skierniewice 17 kwietnia 17:00
Warta Sieradz – Pelikan Łowicz 17 kwietnia 17:00
RKS Radomsko – Warta Działoszyn 17 kwietnia 17:00

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *