Trener Dawid Kroczek: “Pokazaliśmy charakter i dobrą skuteczność”

Sokół Aleksandrów pokonał w Zambrowie miejscową Olimpię 1:4 i sztab szkoleniowy jest niezwykle zadowolony z osiągniętego wyniku. Trener Dawid Kroczek cały czas myśli o pierwszej ligowej ósemce.

Od pierwszej minuty dobrze weszliśmy w mecz. Nie pozwalaliśmy drużynie z Zambrowa na zbyt dużo, kiedy konstruowali akcje. Tym samym przejęliśmy inicjatywę, co przełożyło się na dwubramkowe prowadzenie. Po przerwie szybko podwyższyliśmy na 0:3. Po tej bramce Olimpia ruszyła mocno do ataku, lecz mądra gra w obronie przełożyła się na wyprowadzenie kontrataku, po którym podwyższyliśmy na 0:4. Mecz był dla nas wszystkich bardzo ważny. Brak wygranej w Zambrowie bardzo mogło utrudnić możliwość walki o czołową ósemkę. Pokazaliśmy charakter i dobrą skuteczność. Gratulacje dla zawodników – powiedział Dawid Kroczek, trener Sokoła Aleksandrów Łódzki.

Przed piłkarzami kolejne dni przygotowań do ostatniego ligowego meczu. W najbliższy piątek Sokół rozegra zaległe wyjazdowe spotkanie z Polonią Warszawa.