Szatnia w barwach klubowych

W czwartek Sokół Konsport Aleksandrów rozpocznie okres przygotowawczy do rundy wiosennej sezonu 2018/19. Piłkarze na co dzień korzystają z obiektu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji im. Włodzimierza Smolarka. Współpraca klubu z MOSiR układa się dobrze, na podopiecznych trenera Sławomira Majaka czeka miła niespodzianka.

Szatnia pierwszej drużyny została nieco odnowiona i jest w barwach klubowych. Pracę wykonali pracownicy MOSiR i trzeba przyznać, że świetnie im to wyszło. Współpraca z dyrektorem obiektu Arkadiuszem Cicheckim oraz kierownikiem Arturem Ilskim układa się dobrze. Nasz klub na co dzień korzysta z obiektu, na którym znajdują się boiska trawiaste i sztuczne do gry w piłkę nożną. Trzeba przyznać, że MOSiR ma nie lada wyzwanie, bo przecież Sokół to nie tylko seniorzy, ale przede wszystkim drużyny młodzieżowe. Coraz więcej dzieci chce grać w piłkę nożną w naszym klubie. Mam nadzieję, że nasza współpraca nadal będzie na dobrym poziomie. Dziękuję pracownikom MOSiR za zaangażowanie w rozwój kultury fizycznej – podkreśla Paweł Kośla, prezes T.S. „Sokół” Aleksandrów Łódzki.

Warto zaznaczyć, że Sokół w okresie przygotowawczym większość czasu spędzi na obiekcie im. Włodzimierza Smolarka. Tutaj również odbędzie się obóz dochodzeniowy oraz rozegrane zostaną mecze sparingowe. Stadion do użytku oficjalnie oddano w 2013 roku i nosi imię legendy polskiej piłki nożnej z Aleksandrowa Łódzkiego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *