Sokół U-15: Kolejne zwycięstwo zielono-białych

W niedzielę kolejne zawody rozgrywali zawodnicy Sokoła z rocznika 2002. Podopieczni Arkadiusza Simy zmierzyli się tym razem z MUKS Akademia Tuszyn.

Mecz bardzo rozpoczął się dla naszego zespołu. Już w piątej minucie, piłkę w pole karne dośrodkował Łukasz Nagadowski, a zagranie wykorzystał Łukasz Bułaciński i celnym strzałem pokonał bramkarza rywali. Kwadrans później było już 2:0. Faulowany przed polem karnym był Bułaciński, do rzutu wolnego podszedł Nagadowski i podwyższył prowadzenie. Na przerwę Sokół schodził zatem z dwubramkowym prowadzeniem.

W drugiej połowie aleksandrowianie kontrolowali przebieg spotkania i zdołali jeszcze dorzucić jedno trafienie. Na przelobowanie bramkarza zdecydował się Kacper Gieraga i ustalił wynik spotkania na 3:0 dla podopiecznych Arkadiusza Simy.

MUKS Akademia Tuszyn – Sokół Aleksandrów Łódzki 0:3 (0:2)

0:1 – Bułacińkski 5′
0:2 – Nagadowski 20′
0:3 – Gieraga 70′

Skład Sokoła: Zasadziński – Piwowarczyk, Staniszewski, Krajewski, Goss (63′ Dobrowolski), Rzeźniczak, Nagadowski, Zawiśniewski (36′ Grabarczyk, 65′ Drab), Klasura (45′ Sztekmiller), Bińkowski (55′ Idczak), Bułaciński (50′ Gieraga)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *