Sokół U-15: Jeden gol, drugi gol, trzeci leci

Kolejne zawody rozegrali w sobotę zawodnicy Sokoła z rocznika 2002. Mecz odbył się na rudzie Bugaj, a rywalem zielono-białych była drużyna Sport Perfect.

Pierwsza połowa nie przyniosła za wiele okazji podbramkowych, a obie drużyny głównie operowały piłką w środkowej strefie boiska. Dopiero tuż przed przerwą padła pierwsza bramka dla naszej drużyny. W dużym zamieszaniu w polu karnym po rozegraniu rzutu rożnego, poradził sobie Dawid Piwowarczyk i umieścił piłkę w siatce. Na przerwę schodziliśmy zatem ze skromnym jednobramkowym prowadzeniem.

Po wznowieniu gry optyczną przewagę zyskali zielono-biali, lecz to rywale stworzyli sobie stuprocentową okazję. Jeden z zawodników Sportu wyszedł sam na sam z Michałem Pawłowskim, lecz ten nie dał się pokonać. Niewykorzystana sytuacja szybko się zemściła. Na 2:0 wynik podwyższył Piotr Staniszewski, a następnie bramkę zdobył jeszcze Bartek Dobrowolski, stawiając tym samym kropkę nad „i”.

Cała drużyna włożyła w ten mecz bardzo wiele sił i za to należą im się wielkie brawa. Szczególnie trzeba również pochwalić bramkarza, dla którego sobotni mecz był debiutem w klubie oraz na dużym boisku.

Sport Perfect – Sokół Aleksandrów Łódzki 0:3 (0:1)

Bramki: Piwowarczyk, Staniszewski, Dobrowolski

Skład Sokoła: Pawłowski – Krajewski, Piwowarczyk, Goss (36′ Staniszewski), Lewandowski, Zawiśniewski (36′ Klasura), Nagadowski, (65′ Drab), Rzeźniczak (55′ Szekmiller), Grabarczyk (45′ Idczak), Bińkowski (45′ Dobrowoslki), Bułaciński (36′ Gieraga)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *