Sokół U-14: Boruta lepsza od zielono-białych

W niedzielę zawodnicy Sokoła Aleksandrów Łódzki z rocznika 2003 rozegrali kolejne spotkanie. Tym razem ulegli na własnym boisku Borucie Zgierz 2:4.

Spotkanie bardzo dobrze rozpoczęli zielono-biali, którzy już w trzeciej minucie wyszli na prowadzenie, a bramkarza rywali pokonał Szymon Olejniczak. Goście jednak nie spuścili głów i jeszcze przed przerwą odpowiedzieli dwoma trafieniami, tym samym schodząc do szatni z jednobramkowym prowadzeniem.

Od początku drugiej połowy Boruta próbował podwyższyć prowadzenie i w końcu się to udało. Zgierzanie zdobyli dwie bramki i praktycznie byli już pewni zwycięstwa. Sokół zdołał odpowiedzieć jednak jeszcze jednym golem. Ponownie bramkarza Boruty pokonał Olejniczak, a mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 4:2 dla gości.

Podopieczni Tomasza Czerepińskiego będą mogli się zrehabilitować już w piątek, kiedy na własnym stadionie podejmą Milan Calcio Łódź. Pierwszy gwizdek zabrzmi o godzinie 17:30.

Sokół Aleksandrów Łódzki – Boruta Zgierz 2:4 (1:2)

Bramki dla Sokoła: Olejniczak 2

Skład Sokoła: Zasadziński – Pietruszka, Kowalczyk, Urbaniak, Turajczyk – Brauer, Adamski, Napiórkowski, Pawełczyk, Strzałka – Olejniczak

Grali także: Lewandowski, Kuśmierek, Bochenek, Kołodziejczyk, Żmudziński, Kowalski, Krawczyk, Jędrzejczak