Sokół Konsport Aleksandrów zremisował z Bronią Radom 1:1

Sokół Konsport Aleksandrów Łódzki zremisował na własnym boisku z Bronią Radom 1:1. To była 22. kolejka rozgrywek III ligi gr. 1. Aleksandrowianom nie udało się jeszcze wygrać wiosną na własnym boisku.

Na papierze oczywiście faworytem byli gospodarze i pierwsza połowa układała się pod dyktando drużyny trenera Bogdana Jóźwiaka. W 17. minucie Michał Miller po bardzo ładnej akcji Karola Żwira zdobył pierwszego gola w tym meczu. Goście dopiero odpowiedzi w drugiej części gry. Po rożnym w 78. minucie Wojciech Kupiec został nieprzypilnowany w polu karnym i zdobył bramkę dającą drużynie z Radomia remis 1:1. Zapraszamy na skrót z tego widowiska.

Sokół Konsport Aleksandrów – Broń Radom 1:1 (1:0)
Bramki: 18. Miller – 78 – Kupiec.

Sokół Konsport Aleksandrów: Kaniecki – Żwir, Gieraga, Woźniczak, Rakowski – Kaczmarek (67. Sarafiński), Kasperkiewicz, Szarpak, Rozwandowicz (85. Cempa) – Maćczak (75. Pecyna), Miller.