Sokół Aleksandrów przegrał z Legią II Warszawa

Sokół Aleksandrów doznał wyjazdowej porażki z Legią II Warszawa 1:3 (0:0). Mecz w ramach 14. kolejki III ligi został rozegrany w Grodzisku Mazowieckim.

Ten mecz nie ułożył się pod dyktando drużyny trenera Dawida Kroczka. Już w 36. minucie aleksandrowianie grali w osłabieniu. Drugą żółtą kartką ukarany został Jakub Witasiak i musiał opuścić plac gry. Do przerwy był remis, ale już w drugich 45. minutach Legia zaczęła wykorzystywać osłabienie Sokoła. W 55. minucie gospodarze wykorzystali karnego, Bartosza Kanieckiego pokonał Mikołaj Kwietniewski. Trzy minuty później Szymon Sołtysiński doprowadził do wyrównania. W 60. minucie Damian Warchoł zdobył gola na 2:1, a kilkanaście minut później podwyższył rezultat meczu. Sokołowi nie udało się zdobyć ligowych punktów.

W najbliższą środę aleksandrowianie zagrają na własnym boisku z Huraganem Morąg. To będzie doskonała okazja, by zmazać plamę po nieco słabszej ostatnio dyspozycji.

Legia II Warszawa – Sokół Aleksandrów 1:3 (0:0)
Bramki: 55. Kwietniewski (karny), 60. Warchoł, 77. Warchoł – 58. Sołtysiński.

Skład Sokoła: Kaniecki, Lis, Gieraga, Woźniczak (70. Bartosiński), Szarpak – Nowacki (70. Pióro), Bogołębski, Witasiak, Dziuba (57. Pecyna) – Sołtysiński (77. Horoszkiewicz), Przezak (77. Wolinowski).