Remis z Legią II Warszawa. Straciliśmy bramkę w doliczonym czasie gry

Sokół Aleksandrów Łódzki zremisował 1:1 (1:0) z Legią II Warszawa. W 30. minucie padł pierwszy gol, strzelony przez Kacpra Dziubę. Goście wyrównali dopiero w doliczonym czasie gry.

Legia Warszawa świetnie rozpoczęła mecz, bo już na początku mogła wyjść na prowadzenie. Bartosz Kaniecki obronił strzał Mikołaja Neumana. W 30. minucie po dośrodkowaniu w pole karne Kacper Dziuba zdobył pierwszego gola w tym spotkaniu.

Legioniści w drugiej części gry mogli dwukrotnie doprowadzić do remisu. Najpierw świetnie spisał się Bartosz Kaniecki, a następnie poprzeczka uratowała Sokół przed stratą gola. Swojej okazji również nie wykorzystał Bartłomiej Maćczak, uderzając piłkę głową z pola karnego wprost w ręce Wojciecha Muzyka. W 93. minucie padł gol dla Legii. Po dośrodkowaniu w pole karne Patryk Konik pokonał bramkarza gospodarzy. W drużynie Sokoła Aleksandrów pozostał pewien niedosyt, bo aleksandrowianie byli bliscy odnotowania trzech punktów.

Sokół Aleksandrów – Legia II Warszawa 1:1 (1:0)
Bramki: 30. Kacper Dziuba – 90+3 Patryk Konik.

Skład Sokoła: Kaniecki – Nowacki, Gieraga, Woźniczak, Szarpak – Zagórski, Bogołębski, Witasiak, Dziuba (83. Cupriak) – Pecyna (58. Sołtysiński), Maćczak.

Zobaczcie skrót meczu i konferencję prasową z udziałem trenera Legii II Warszawa Piotra Kobiereckiego i trenera Sokoła Aleksandrów Dawida Kroczka.