“Poznaj młodego piłkarza”. Najstarsza grupa juniorska Sokoła

“Poznaj młodego piłkarza” to akcja skierowana do wszystkich sympatyków piłki nożnej związanych z naszym klubem. Tym razem przyszedł czas, by poznać rocznik 2004 prowadzony przez trenerów Krzysztofa Szabelę oraz Arkadiusza Nowackiego.

Rocznik 2004 jest najstarszą grupą juniorską prowadzoną w strukturach szkółki Sokoła. Drużyna występuje w II Lidze Juniorów Młodszych B1, do której awansowała po bardzo udanym poprzednim sezonie. Po 5 rozegranych kolejkach jest liderem rozgrywek.

W ostatnim okresie drużyna poczyniła duży postęp zarówno piłkarski jak i mentalny. Awansowaliśmy wreszcie do ligi wojewódzkiej, gdzie rywalizujemy jak równy z równym z coraz lepszymi zespołami z województwa. Warto dodać, że nasi czołowi zawodnicy dostają już szansę treningów z pierwszą drużyną Sokoła u trenera Dawida Kroczka oraz występują w rezerwach, rywalizujących w lidze okręgowej  – mówi trener Krzysztof Szabela.

W górnym rzędzie od lewej: Arkadiusz Nowacki – trener, Mikołaj Kusztelak, Krystian Krzyżanowski, Bartosz Trojanowski, Alan Lipski, Antoni Krzyżanowski, Miłosz Rogalewicz, Aleksander Jończyk, Jan Krzyżanowski, Kornel Stępień, Krzysztof Szabela – trener. W dolnym rzędzie od lewej: Kacper Kurczewski, Patryk Koźlik, Michał Jabłoński, Igor Ziąbka, Jakub Wardencki, Patrykb Adrjanowski, Michał Pawełczyk, Wojciech Kuśmierek, Damian Marciniak, Sebastian Wolski, Jakub Onopa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *