Piotr Golański i Piotr Kupka odchodzą z Sokoła

Piotr Kupka wraz ze swoim asystentem Piotrem Golańskim nie będą prowadzili pierwszego zespołu Sokoła KONSPORT Aleksandrów Łódzki w nadchodzącym sezonie.

47- letni szkoleniowiec dołączył do Sokoła 25 sierpnia 2016 roku i prowadził drużynę przez blisko dwa sezony. W tym czasie aleksandrowianie rozegrali 73 spotkania (64 w III lidze oraz 9 w Pucharze), wygrali przy tym 38 (32+6),  20 razy dzielili się punktami (18+20) oraz 15 razy musieli przełknąć gorycz porażki (14+1).

Drugi trener to wieloletni gracz zielono-białych, który z Sokołem na piersi rozegrał ponad 200 spotkań. Miał okazję reprezentować klub w najlepszym jego okresie, a mianowicie w rozgrywkach II ligi. Pod okiem Michała Bistuły zbierał pierwszy szlify trenerskie w sezonie 2015/2016. W kolejnym roku już przy Piotrze Kupce nadal pełnił funkcję grającego trenera. W tych rozgrywkach był już za to pełnoprawnym asystentem.

Nie przedłużenie umów z trenerami została podyktowana niezrealizowaniem celu założonego sobie na ten sezon. Mimo wszystko dziękujemy bardzo za zaangażowanie i pracę na rzecz Sokoła Aleksandrów Łódzki. Życzymy powodzenia w dalszej karierze.

 • Szczepan 20 czerwca 2018 at 21:56

  Powodzenia Panowie, choć moim zdaniem powinniście zostać w klubie. Nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych, myślę że jest tutaj jednak drugie dno. Chyba, że Sokół w przyszłym sezonie będzie walczył znów o awans, wtedy moje przypuszczenia będą bezpodstawne. Jeszcze raz, wielu sukcesów!

 • eryk 21 czerwca 2018 at 00:49

  Rezygnacja z usług Kupki nie może dziwić bo wiele osób widziało że w rundzie wiosennej zadziało sie mega dużo złych rzeczy do których trener doprowadził sam swoimi decyzjami i podejściem. Natomiast bardzo dziwnym i niezrozumiałym ruchem zaprzestanie współpracy z trenerem Golańskim. to duży błąd

  • filip 23 czerwca 2018 at 07:43

   Pewnie i tu też jest jakieś drugie dno.

 • P 21 czerwca 2018 at 01:46

  Pierdolenie! Ten zespół był na środek tabeli, jeśli nie na dół. A oni zrobili prawie awans. Powinni zostać, a przynajmniej nie oddawać dresow.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *