Piłkarze odwiedzili Szkołę Podstawową nr 1

W ramach ferii zimowych w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Aleksandrowie Łódzkim organizowane są dodatkowe zajęcia dla dzieci. Jedną z atrakcji było pojawienie się w środę sześciu zawodników pierwszego zespołu Sokoła KONSPORT Aleksandrów Łódzki.

W placówce, w której raz w tygodniu trenują zielono-biali, pojawili się Jakub Rogalski, Łukasz Chojecki, Kamil Żylski, Michał Brudnicki, Sebastian Kobiera oraz Sebastian Ostrowski. Na początku nasi zawodnicy powiedzieli kilka słów o sobie m.in jak przebiegała ich piłkarska kariera, jak rozpoczęli swoją przygodę z piłką, czy też w jaki sposób powinien odżywiać się sportowiec. Po krótkim wstępie, gracze Sokoła odpowiadali na pytania zadane przez młodych fanów. Nie obyło się również bez krótkich prezentacji żonglerki, czy też odbić głową. Po części oficjalnej, dzieci zostały podzielone na grupy i współnie z zawodnikami przeszli do ćwiczeń. Spotkanie zakończyły mecze reprezentacji szkoły z naszą drużyną.

  • Krzysztof 8 lutego 2018 at 10:14

    Darek zaczyna wdrażać swój plan. Super, tak trzymać !!!!!

  • Adam 8 lutego 2018 at 17:53

    Widać, że Pan Adrian zaczyna coś działać w tym marketingu i powoli coś się w klubie dzieje. Oby tak dalej Sokół i do II ligi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *