Piłkarska sobota w Warszawie. Sokół zmierzy się z Ursusem

Przed Sokołem Aleksandrów Łódzki 12. ligowa kolejka. Tym razem aleksandrowianie zmierzą się w stolicy z Ursusem Warszawa. Obecny wicelider rozgrywek zagra z zespołem broniącym się przed spadkiem. Będzie transmisja z meczu.

Sokół Aleksandrów Łódzki to drugi zespół III ligi, który udowodnił już, że z drużynami ze stolicy potrafi sobie radzić. Przypomnijmy, że w ostatniej kolejce zespół trenera Dawida Kroczka pokonał na własnym boisku Polonię Warszawa 2:0. Tak się ułożyły kolejki, że trzy mecze z rzędu właśnie są z warszawiakami (następny mecz z Legią II Warszawa). Śmiało można powiedzieć, że pierwszy test został zaliczony. Dziś Sokół zagra z Ursusem. Warto zaznaczyć, że aleksandrowianie rundę rewanżową ubiegłego sezonu rozpoczynali z Ursusem i wówczas zremisowali na wyjeździe 1:1. To był nasz ostatni mecz przeciwko warszawiakom, natomiast pół roku wcześniej wygraliśmy u siebie 2:0.

Dla Sokoła mecz z Ursusem będzie kolejnym sprawdzianem drużyny i wyznacznikiem celu, jaki będzie można sobie zaplanować w przerwie pomiędzy rundami. Okazuje się bowiem, że trener Dawid Kroczek stworzył młody zespół, który należy do ścisłej czołówki ligi. Szkoleniowiec nie określił jednego zasadniczego celu, najważniejsze dla niego są najbliższe mecze. A co będzie dalej? Pokaże życie.

Ursus Warszawa w ostatniej kolejce zremisował na wyjeździe z Ruchem Wysokiem Maz. 1:1. Warto zaznaczyć, że drużyna z Warszawy do tej pory wygrała tylko jeden mecz na własnym boisku. W pierwszej kolejce pokonała Broń Radom 3:1. Zatem kto jest dzisiejszym faworytem? Tego nie trzeba zdradzać. Pamiętajmy jednak, że wszystko zweryfikuje boisko.

Link do transmisji z meczu, którą przeprowadzi sportowa.tv -> https://www.youtube.com/watch?v=qTdSy0MBhFA

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *