Pierwszy test na obozie – zapowiedź meczu z Mieszkiem Gniezno

Podczas obozu w Jarocinie piłkarze Sokoła KONSPORT Aleksandrów Łódzki mają rozegrać dwa mecze kontrolne. Pierwszy odbędzie się w środę, a rywalem zielono-białych będzie Mieszko Gniezno.

Mieszko Gniezno to zespół występujący na co dzień w IV lidze wielkopolskiej (północ). Podopieczni Mariusza Bekasa nie mogli wyobrazić sobie lepiej minionej rundy jesiennej. Biało-niebiescy wygrali wszystkie siedemnaście ligowych spotkań i mają aż szesnaście punktów przewagi nad Unią Swarzędz oraz Wartą Międzychód. Gdyby nie podział na grupy, zawodnicy z Gniezna mogliby być już jedną nogą w III lidze, lecz nawet w przypadku wygranej swojej ligi będą musieli zmagać się jeszcze w barażu. Imponujący jest również bilans bramkowy naszych sobotnich rywali, który wynosi 64-10.

Dla naszych przeciwników, środowe starcie będzie trzecim meczem w zimowym okresie przygotowawczym. W poprzednich dwóch pokonali Polonię Leszno (4:1) oraz Odolanovię Odolanów (1:0). Co ciekawe, podobnie jak piłkarze z Aleksandrowa Łódzkiego, zawodnicy rywali również przebywają w ośrodku w Jarocinie, a co więcej posiadają w swoim zespole Damiana Pawlaka. Zawodnik Mieszka jest jednak o rok starszy od naszego obrońcy.

Tymczasem Sokół ograł do tej pory Pogoń Grodzisk Mazowiecki (1:0) oraz LKS Kwiatkowice (3:0). W zespole ze świecą można szukać kontuzji, czy urazów, dlatego też do dyspozycji trenera Piotra Kupki będzie cała kadra, która pojechała na obóz. Zabraknie jedynie rekonwalescentów, którzy nie wybrali się do Jarocina, a dokładniej Jana Kadłubiaka oraz Tomasza Bogołębskiego. Możliwe, że w bramce, po raz pierwszy w tym roku pojawi się Michał Brudnicki, którzy wcześniej narzekał na drobne dolegliwości.

Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi punktualnie o godzinie 11:30. Wcześniej naszą drużyną czeka jeszcze poranne rozbieganie oraz śniadanie.

Sokół KONSPORT Aleksandrów Łódzki – Mieszko Gniezno / 31.01.2018 r., godz. 11:30

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *