Pierwszy remis Sokoła. Dwie bramki Bartłomieja Maćczaka

Sokół Aleksandrów Łódzki zremisował na wyjeździe z Ruchem Wysokie Maz. 2:2. Dwie bramki dla aleksandrowian zdobył niezawodny Bartłomiej Maćczak. Ma już cztery gole po trzech kolejkach.

Świetną skutecznością obecnie dysponuje Bartłomiej Maćczak, który w spotkaniu z Ruchem Wysokie Maz. wpisał się na listę strzelców dwukrotnie. Nie był to łatwy mecz dla Sokoła, bowiem drużyna trenera Dawida Kroczka musiała za każdym razem dążyć do wyrównania. Na początku drugiej połowy padł pierwszy gol dla gospodarzy. W 58. minucie wyrównał Maćczak, jednak Ruch dążył, by odnotować swoje pierwsze zwycięstwo w sezonie. W 69. minucie gospodarze wyszli na prowadzenie, jednak aleksandrowianie nie pozwolili, by Ruch zdołał zdobyć trzy punkty. W końcówce spotkania bramkę na 2:2 strzelił Bartłomiej Maćczak.

W najbliższą sobotę o godz. 15:00 Sokół Aleksandrów zmierzy się na wyjeździe z Unią Skierniewice, która zremisowała bezbramkowo na wyjeździe z Ususem Warszawa.

Ruch Wysokie Maz. – Sokół Aleksandrów 2:2 (0:0)
Bramki: 46. Wierzbowski, 69. Babul – 58. Maćczak, 81. Maćczak.

Skład Sokoła – Kaniecki – Bociek, Gieraga, Woźniczak, Szarpak – Nowacki (72. Cupriak), Bogołębski, Pecyna (56. Witasiak), Zagórski (56′ Dziuba) – Sołtysiński (56′ Misiak), Maćczak.