Otwarte testy za nami

Od wtorku do czwartku, na terenie MOSiR-u zostały przeprowadzone otwarte testy dla kandydatów do pierwszej drużyny Sokoła KONSPORT Aleksandrów Łódzki.

Zainteresowanie testami w naszym klubie było bardzo duże. Otrzymaliśmy blisko 100 zgłoszeń, z których trener Sławomir Majak wytypował 22 graczy, którym przyglądał się przez 3 dni. Zawodnicy brali udział w zajęciach ogólnorozwojowych, strzeleckich, taktycznych i  technicznych. Nie zabrakło również gierek.

Z dobrej strony zaprezentował się 22-letni Damian Warchoł. Były napastnik m.in Rakowa Częstochowa i Widzewa Łódź pojawi się na pierwszym treningu w poniedziałek i przynajmniej przez tydzień będzie trenował z drużyną. W weekend mają zostać również podjęte decyzje odnośnie innych zawodników. Możliwe, że nie tylko on z grupy testowanych będzie miał okazję ćwiczyć z trzecioligowcem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tags