Nasi kibice chcą awansu Sokoła do II ligi!

Zakończyliśmy ankietę przeprowadzoną na naszej stronie internetowej, w której można było wziąć udział i wyrazić swoje zdanie związane z dalszą częścią rozgrywek. We wtorek w PZPN zapadną konkretne decyzje, tymczasem nasi kibice myślą o awansie Sokoła do II ligi.

“Sezon powinien być zakończony. Awansują pierwsze cztery zespoły wszystkich III lig, by w nowym sezonie utworzyć dwie grupy II ligi” – ten punkt ankiety zebrał największą liczbę głosów (33%). 26% jest za tym, aby sezon III ligi został dokończony, natomiast 16% uważa, że sezon powinien się zakończyć pod warunkiem, że do II ligi awansuje lider i nikt nie spadnie. 14% opowiedziało się za zakończeniem sezonu, awansem lidera do II ligi i spadkiem zespołów ze strefy spadkowej. 8% uważa, że sezon powinien być anulowany, a tylko 2% ma inny pomysł.

Ankieta dała kibicom wyrazić swoje zdanie, natomiast ostateczna decyzja należy do PZPN, który ma się zebrać we wtorek i ostatecznie ogłosić decyzję związaną z rozgrywkami III ligi. Przypomnijmy, że nie tak dawno PZPN ustalił, że rozgrywki IV ligi i niższych klas rozgrywkowych oraz młodzieżowych zostały zakończone.

Uważam, że:

  • Sezon powinien być zakończony. Awansują pierwsze cztery zespoły wszystkich III lig, by w nowym sezonie utworzyć dwie grupy II ligi (33%, 33 Votes)
  • Sezon III ligi powinien być dokończony (26%, 26 Votes)
  • Sezon powinien się już zakończyć. Do II ligi awansuje lider, nikt nie spada (16%, 16 Votes)
  • Sezon powinien się już zakończyć. Do II ligi awansuje lider, spadają zespoły ze strefy spadkowej (14%, 14 Votes)
  • Sezon III ligi powinien być anulowany (8%, 8 Votes)
  • Mam inny pomysł (2%, 2 Votes)

Total Voters: 99

Loading ... Loading ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *