Kolejny sparing przed obozem – zapowiedź meczu z LKS-em Kwiatkowice

W sobotę drużyna Sokoła KONSPORT Aleksandrów Łódzki rozegra swój drugi mecz kontrolny w ramach przygotowań do zbliżającej się rundy wiosennej. Przeciwnikiem zielono-białych będzie LKS Kwiatkowice.

Dla zawodników z Kwiatkowic również będzie to drugi sprawdzian na pełnowymiarowym boisku tej zimy. W swoim pierwszym meczu podopieczni trenera Jakuba Olczyka pokonali juniorski zespół AKS-u SMS-u Łódź 1:0. Jedynego gola, na początku spotkania, strzelił Mariusz Woźniak. Tymczasem w miniony weekend goście sobotniego spotkania brali udział w Halowych Mistrzostwach Ziemi Sieradzkiej. Nie udało im się jednak wyjść z grupy, w której mierzyli się z Wartą Sieradz (2:2), Zawiszą Pajęczno (4:0) i Pogonią Zduńska Wola (2:3). Ostatecznie ten ostatni mecz zadecydował o tym, że gracze z Kwiatkowic zakończyli udział w turnieju. Co ciekawe w rundzie jesiennej w LKS-ie występował syn kierownika SokołaDamian Ścibiorek. Nie zobaczymy go jednak w sobotnim starciu.

Tymczasem Sokół w swoim pierwszym sparingu pokonał Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1:0, a jedyną bramkę zdobył testowany Daniel Kmak. Sobotni mecz będzie kluczowy dla napastnika JKS-u 1909 Jarosław, zaraz po nim zostanie podjęta decyzja, czy zawodnik wsiądzie do autokaru, który uda się na zgrupwanie do Jarocina. W podobnej sytuacji jest również inny napastnik – Adrian Marcioch. Wcześniej z zespołem pożegnali się inni testowani gracze –  Aleksander Cichański, Damian Niedojad, Dawid Pietkiewicz oraz Dawid Sarafiński. 

Spotkanie  rozegrane zostanie podobnie jak mecz z Pogonią w Byczynie niedaleko Poddębic, a podczas meczu będą przeprowadzane testy systemu VAR. Pierwszy gwizdek zabrzmi o godzinie 12:30.

Sokół KONSPORT Aleksandrów Łódzki – LKS Kwiatkowice/ 27.01.2018 godz. 12:30

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *