Juniorzy rozpoczęli ligę wojewódzką

Rozgrywki w I Lidze Wojewódzkiej A1 rozpoczął najstarszy zespół młodzieżowy Sokoła Aleksandrów, a więc zawodnicy z roczników 2001 2002. W pierwszym spotkaniu rozegranym 30 marca na głównej płycie w Aleksandrowie Łódzkim podejmowaliśmy drużynę LKS Mierzyn.

Po meczu będącym pod pełną kontrolą wygraliśmy 4-1 (2-0), a bramki strzelili : Wojciech Świercz – 31. minuta , 50. minuta Jakub Horoszkiewicz – 41. minuta Mateusz Idczak – 76. minuta. Rywale odpowiedzieli honorowym trafieniem w 87. minucie spotkania.

Sokół – Natorski – Tambor (60′ Brożek), Janowski, Rzeźniczak (80′ Madaj) , Bińkowski – Murgrabia (60′ Idczak), Podlasiak, Horoszkiewicz, Rusek (65′ Marszałek), Świercz (83′ Kramerek) – Pawlak.

W sobotę, 6 kwietnia w drugim spotkaniu rundy wiosennej w Bełchatowie zmierzyliśmy się z miejscowym GKS. Pierwsza połowa pod dyktando Sokoła zakończyła się wynikiem 1-1, a bramkę dla naszej drużyny zdobył Mateusz Pawlak, po bardzo dobrym podaniu Jakuba Horoszkiewicza.

W drugiej połowie do głosu doszli zawodnicy GKS , jednak obrona Sokoła oraz bramkarz Oskar Natorski spisywali się bardzo dobrze. W drugiej części gry mieliśmy dwie dobre okazje do zdobycia gola, ale dobrze spisywali się zawodnicy GKS i wynikiem 1-1 zakończyło się spotkani – informuje trener drużyny Jakub Światłowski.

Sokół – Natorski – Bińkowski, Janowski, Rzeźniczak, Tambor (89′ Madaj) – Murgrabia (82′ Kołodziejczyk), Podlasiak, Horoszkiewicz, Świercz (71′ Brożek), Rusek (57′ Idczak) – Pawlak (88′ Marszałek).

Kolejny mecz nasza drużyna rozegra już w najbliższy piątek, 12 kwietnia o godzinie 17.00 z Ceramiką Opoczno na boisku w Rudzie Bugaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *