Informacja w sprawie meczu z Concordią

W związku z pojawiającymi się w internecie informacjami dotyczącymi prośby przesunięcia czwartkowego meczu pomiędzy naszą drużyną a Concordią Elbląg, jednocześnie informujemy, że nasz rywal wyraził zgodę, by rozegrać spotkanie 5 września. Mecz został przesunięty na prośbę operatora obiektu MOSiR Aleksandrów ze względu na organizację imprezy masowej.

Władze Concordii Elbląg zgodziły się, by w terminie 5 września rozegrać mecz w Aleksandrowie Łódzkim. Początkowo termin rozpoczęcia spotkania był ustalony na godz. 17:00, jednakże ze względu na prośbę naszych rywali został przesunięty na godz. 13:00.

Z głębokim ubolewaniem śledzimy informacje dotyczące naszego klubu na portalu lodzkifutbol.pl, podającym często nieprawdziwe wiadomości i działającym na szkodę naszego klubu. Właściciel strony internetowej w niedalekiej przyszłości planuje otworzyć szkółkę piłkarską, która ma być alternatywą dla dzieci trenujących w naszym klubie. Nie jest tajemnicą, że portal lodzkifutbol.pl służy jako narzędzie do propagandy nieprawdziwych informacji związanych z T.S. „Sokół” Aleksandrów Łódzki.

Zarząd T.S. „Sokół” Aleksandrów Łódzki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *