Huragan powstrzymał drużynę Sokoła. Aleksandrowianie bez punktów

Drugiej porażki w tym sezonie doznali piłkarze Sokoła Aleksandrów. Przegrali na wyjeździe 3:1 (2:0) z Kaczkanem Huraganem Morąg. Aleksandrowianie stracili pozycję wicelidera.

To nie był dobry mecz dla drużyny trenera Dawida Kroczka. Już w 15. minucie gospodarze cieszyli się z bramki strzelonej z rzutu karnego. W 45. minucie wynik uległ zmianie, dorobek podwyższył Kaczkan i do przerwy było 2:0. W drugiej części gry bramki można było zobaczyć dopiero po 90. minucie. Najpierw Paweł Grzybowski strzelił swojego drugiego gola w tym meczu, następnie karnego wykorzystał Bartłomiej Maćczak. Aleksandrowianie doznali wyjazdowej porażki 3:1.

Kaczkan Huragan Morąg – Sokół Aleksandrów 3:1 (2:0)
Bramki: 15. Michał Ressel (k), 45. Paweł Grzybowski, 93. Paweł Grzybowski – 94. Bartłomiej Maćczak (k).

Skład Sokoła: Kaniecki – Nowacki (58. Stolarczyk), Gieraga, Woźniczak, Szarpak – Zagórski, Bogołębski (46. Galara), Witasiak, Dziuba (46. Matuszewski) – Cupriak (70. Sołtysiński), Maćczak.