Dziś mecz dwóch Sokołów!

W sobotę o godz. 17:00 na stadionie im. Włodzimierza Smolarka w Aleksandrowie odbędzie się mecz dwóch Sokołów. Ten aleksandrowski podejmie gościa z Ostródy. Najbliższy przeciwnik zajmuje 5. miejsce w tabeli z dorobkiem 46. punktów.

W Aleksandrowie zapowiada się arcyciekawe spotkanie. Sokół Konsport to lider III ligi z 54. punktami i dwupunktową przewagą nad Legionovią Legionowo, która w niedzielę zmierzy się u siebie z Polonią Warszawa. Sokół Ostróda po ostatniej wygranej u siebie z Unią Skierniewice 3:0, do Aleksandrowa przyjedzie pełen nadziei na zabranie gospodarzom kompletu punktów. Natomiast drużyna trenera Bogdana Jóźwiaka myśli podobnie i zdaje sobie sprawę, że aby utrzymać pozycję lidera, nie może stracić punktów.

W każdym meczu gramy o zwycięstwo, jednak rzadko kto wywalczył awans w 26. czy 27. kolejce. Trzeba szanować każdy punkt. Podejrzewam, że Sokół Ostróda postawi wszystko na jedną kartę, bo jeśli wygra, to zbliży się do czołówki. Jeśli przegra, to wydaje mi się, że marzenia o II lidze będą mogli sobie odłożyć. Niewątpliwie to będzie bardzo ważny mecz dla dwóch drużyn – podkreśla Bogdan Jóźwiak, trener Sokoła Konsport Aleksandrów Łódzki.

W sobotę o godz. 17:00 Sokół Konsport Aleksandrów zmierzy się na własnym boisku z Sokołem Ostróda.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *