Czy początek weekendu będzie udany dla Sokoła?

W piątek o godz. 17:00 Sokół Konsport Aleksandrów Łódzki zmierzy się na wyjeździe z Mazurem Ełk. To będzie mecz w ramach 31. kolejki spotkań. Dla aleksandrowian liczy się tylko i wyłącznie zwycięstwo, ponieważ nadal utrzymują dwupunktową stratę do wicelidera Legionovii Legionowo.

Początek weekendu zapowiada się arcyciekawie, Mazur Ełk jest obecnie w strefie spadkowej i walczy o utrzymanie. Drużyna trenera Bogdana Jóźwiaka nie odpuściła walki o awans do II ligi i w czterech ostatnich meczach sezonu zamierza punktować za trzy punkty.

Dobrze, że gramy z drużyną, która gra o coś. Oni też będą grać pod presją, na pewno będą zdeterminowani, by wygrać. Widać to po wynikach z tej rundy. Nie ma co patrzeć na miejsce w tabeli i nie ma to dla nas znaczenia. My mamy zrobić wszystko, by ten mecz wygrać i dalej walczyć o II ligę – mówi Bogdan Jóźwiak, trener Sokoła Konsport Aleksandrów Łódzki.

Piłkarze Sokoła wiedzą, że ten mecz do łatwych nie będzie należał, natomiast zdają sobie sprawę, że muszą walczyć o trzy punkty.

Nie mamy innego wyjścia. Jeśli chcemy awansować, to musimy wygrać. To jest końcówka sezonu i liczymy, że nam dopisze szczęście – podkreśla Tomasz Bogołębski, piłkarz Sokoła Konsport Aleksandrów Łódzki.

Mecz Sokoła z Mazurem Ełk rozpocznie się o godz. 17:00 i nie będzie transmitowany przez Sokół TV.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *