Zremisowali w końcówce meczu

W sobotę na stadionie im. Włodzimierza Smolarka w Aleksandrowie odbył się trzeci mecz sparingowy Sokoła Konsport Aleksandrów. Podopieczni trenera Sławomira Majaka zremisowali z KS Kutno 2:2.

W trzech ostatnich sparingach Sokół Konsport Aleksandrów zmierzył się z drużynami rozgrywającymi swoje mecze w IV lidze. KS Kutno to zespół zajmujący obecnie 4. miejsce w tej klasie rozgrywkowej.

Jesteśmy w trakcie obozu dochodzeniowego i piłkarze mają prawo być zmęczeni. Również po dzisiejszym sparingu w godzinach popołudniowych odbędzie się trening. W niedzielę zakończymy tydzień z dwiema jednostkami treningowymi dziennie. Następnie piłkarze dostaną trzy dni wolnego i w czwartek wrócą do zajęć – informuje Ireneusz Przybysz, kierownik drużyny.

W barwach Sokoła zabrakło chorych Artura Gieragi, Przemysława Woźniczaka, Michała Majaka oraz Aleksandra Ślęzaka. Michał Miller jest w trakcie leczenia kontuzji, a do gry przy okazji kolejnego meczu prawdopodobnie wróci po długiej przerwie Jakub Szarpak.

Sokół Konsport Aleksandrów – KS Kutno 2:2 (0:1)
Bramki: Dominik Pecyna 85 min. Dawid Cempa 86 min – Patryk Miarka 36 min. Kamil Bartos 78 min.

Skład Sokoła z pierwszej połowy: zawodnik testowany – Pawlak,  Szymański, Bogołębski, Głowiński, Kasperkiewicz, zaw. testowany, Sarafiński, Maćczak, Rozwandowicz, Kaczmarek.

Ponadto grali: Kaniecki, Pecyna, Cempa, Abramczyk, Rakowski, Krysiak, zaw. testowany,  Żwir.

Skład KS Sand-Bus Kutno z pierwszej połowy: Reszka – Padzik, Kowalczyk, testowany, testowany, Wielgus, testowany, Miarka, Kralkowski, Marcioch, testowany.

Ponadto grali: Sokołowicz – Kaczor, Jakubowski, Cichacki, Igor Sobczak, testowany, testowany.