Znicz Biała Piska – Sokół Konsport Aleksandrów 0:4

Sokół Konsport Aleksandrów wygrał na wyjeździe ze Zniczem Biała Piska 4:0. Trzy bramki strzelił Dawid Cempa, natomiast jedno trafienie dołożył Jakub Szarpak. Aleksandrowianie mają 60 punktów w ligowej tabeli i podtrzymali pozycję lidera.

Przed meczem szkoleniowiec jak i zawodnicy zaznaczali, że spotkanie z Białej Piskiej będzie bardzo ciężkie. Jednak szybko strzelone bramki pokazały, że lider nie będzie miał większych problemów, by wrócić z kompletem punktów. Wyjątkową skutecznością popisał się Dawid Cempa. W 17, 20 i 35. minucie wpisał się na listę strzelców. W drugiej połowie jedno trafienie dołożył Jakub Szarpak. Największe zagrożenie Znicz stworzył na początku meczu, kiedy po wolnym świetną interwencją popisał się Bartosz Kaniecki.