Zmiany w przygotowaniach pierwszej drużyny

W poniedziałek piłkarze pierwszego zespołu Sokoła Aleksandrów Łódzki rozpoczęli przygotowania do zbliżającego się sezonu. W letnim okresie przygotowawczym doszło jednak do paru zmian.

Aleksandrowianie od poniedziałku do piątku trenować będą na Rudzie Bugaj, a w sobotę zakończą tydzień meczem kontrolnym. Tutaj doszło już do pierwszej zmiany. Pierwotnie zielono-biali mieli zagrać z ligowym rywalem, a mianowicie Unią Skierniewice. Z racji, że tym zespołem spotkamy się już w drugiej kolejce, sztab szkoleniowy podjął decyzję o zmianie rywala. Podopieczni Sławomira Majaka wybiorą się zatem do Jarocina, gdzie zmierzą się z Mieszkiem Gniezno. Będzie to druga potyczka obu ekip w przeciągu kilku miesięcy. Podczas zimowego obozu przygotowawczego padł remis 1:1. Mecz rozpocznie się o godzinie 12:00.

Drugi tydzień będzie już bardziej intensywny. Po dwóch dniach zajęć, aleksandrowianie wybiorą się do Strykowa, gdzie zagrają z miejscowymi Zjednoczonymi. W piątek rozpoczną za to obóz dochodzeniowy, a w sobotę zmierzą się z KKS-em Kalisz. Jeżeli będzie to możliwe spotkanie zostanie rozegrane na głównym boisku w Aleksandrowie Łódzkim.

Obóz dochodzeniowy potrwa do 28 lipca i zostanie zakończony wyjazdowym sparingiem z Wartą Sieradz. W międzyczasie, a dokładniej 25 lipca, zielono-biali zagrają jeszcze u siebie z KS-em Opatówek. W kolejnym tygodniu czeka ich jeszcze mecz z KKS Koluszki (termin do uzgodnienia), a ostatnim sparingpartnerem będzie tradycyjnie Omega Kleszczów. Ten mecz rozegrany zostanie 4 sierpnia w Aleksandrowie Łódzkim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *