Zmiana w sztabie szkoleniowym Sokoła

Sztab szkoleniowy będzie miał nowego trenera. Do zespołu dołączył Adrian Smolarski – wychowanek klubu z Aleksandrowa Łódzkiego oraz trener grup młodzieżowych i asystent trenera w drużynie rezerw.

Trener Dawid Kroczek nie tylko buduje siłę piłkarzy pierwszej drużyny, ale również wzmacnia kadrę szkoleniową. Obecnie szkoleniowcowi pomagają Adrian Jarecki, Arkadiusz Sima, fizjoterapeutą jest Amadeusz Brzosko, kierownikiem Ireneusz Przybysz.

Od nowego sezonu rozgrywkowego do sztabu szkoleniowego pierwszej drużyny dołącza wychowanek Sokoła, a obecnie trener grup młodzieżowych Adrian Smolarski. Gdy rozpoczynałem swoją pracę jako trener, Adrian był moim pierwszym podopiecznym, z którym miałem przyjemność pracować w roczniku 1999. Teraz próbuje swoich sił jako trener, co robi z dużym powodzeniem. Mimo młodego wieku, wyróżnia się wiedzą i przede wszystkim chęcią rozwoju. Pracy przy pierwszym zespole jest zawsze bardzo dużo, dlatego cieszę się, że w nadchodzącym sezonie Adrian będzie członkiem sztabu szkoleniowego – informuje Dawid Kroczek, trener Sokoła Aleksandrów Łódzki.

Adrian Smolarski przygodę z piłką rozpoczął w MULKS Aleksandrów w wieku 6 lat. Następnie po krótkiej przerwie dołączył do Sokoła, z którym jest związany do dziś.

Pracę jako trener rozpocząłem stosunkowo wcześnie, natomiast z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że była to dla mnie dobra decyzja. Duża jest w tym zasługa Kamila Kmiecia, który zaprosił mnie do współpracy w prowadzeniu drużyny Sokoła 2005. Bardzo cieszę się, że jestem częścią tego klubu oraz chciałbym czerpać jak najwięcej z każdej możliwości dalszego rozwoju – zaznacza Adrian Smolarski, nowy trener w sztabie szkoleniowym pierwszej drużyny Sokoła Aleksandrów Łódzki.

6 lipca aleksandrowianie rozpoczynają okres przygotowawczy. Trenerzy z pewnością będą mieć dużo pracy.

fot. rmfotografia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *