Zdrowe podejście kibiców do drużyny Sokoła Aleksandrów

Zakończyliśmy ankietę związaną z potencjałem Sokoła Aleksandrów Łódzki w sezonie rozgrywkowym 2019/20. Ponad 57% stwierdziło, że aleksandrowianie na koniec sezonu nie będą liderem, ale będą w pierwszej piątce.

Widać, że kibice z rozsądkiem podeszli do ankiety, w której wzięło udział 218 osób. 125 ankietowych zaznaczyło, że Sokół nie będzie liderem, ale będzie w pierwszej piątce. 25% stawia jednak, że drużyna wywalczy awans do II ligi. 16% ankietowanych uważa, że Sokół będzie poniżej piątego miejsca, ale powyżej jedenastego, a tylko 2% jest zdania, że zakończy rozgrywki poniżej dziesiątego miejsca.

Ankieta rozpoczęła się 25 lutego i do dziś można było wziąć w niej udział. W rundzie wiosennej będziemy często prosić kibiców o zdanie. Na podstawie wyników będzie można wyciągać wnioski, analizować poszczególne aspekty związane z klubem.

Warto również zaznaczyć, że w ankiecie przeprowadzonej przez stronę facebookową Sokoła Aleksandrów Łódzki, ponad 90% kibiców jest zdania, że dziś Sokół Aleksandrów pokona Znicz Biała Piska. Przypomnijmy, że mecz rozpocznie się o godz. 14:00.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *