Zapowiedź 16. kolejki łódzkiej Klasy Okręgowej

Po czterech miesiącach wracają rozgrywki łódzkiej Klasy Okręgowej. Rezerwy Sokoła Aleksandrów Łódzki na pierwszy mecz będą jednak musiały poczekać tydzień dłużej.

Już w pierwszej kolejce rundy rewanżowej dojdzie do meczu, który może być kluczowy w walce o awans do IV ligi. Orzeł Parzęczew podejmie Borutę Zgierz. Gracze ze Zgierza w tym sezonie jeszcze nie przegrali, a nad drugim w tabeli Orłem mają pięć punktów przewagi. Ewentualna porażka parzęczewian może znacząco oddalić ich marzenia o awansie. Jesienią w Zgierzu padł remis 1:1.

Do ważnego spotkania dojdzie również w dole tabeli. Piętnasty Start Brzeziny podejmie czternasty Włókniarz Konstantynów Łódzki. Obie drużyny dzielą jedynie trzy punkty i jest to doskonała okazja dla graczy z Brzezin, aby awansować wyżej w tabeli i wyprzedzić swojego rywala. W Konstantynowie Łódzkim lepsi byli gospodarze, którzy wygrali 2:0.

Tydzień dłużej na pierwsze spotkanie będą musieli czekać podopieczni Kamila Kmiecia. Pierwszym wiosennym przeciwnikiem zielono-białych miał być zespół Polonii Andrzejów. Do tego meczu jednak nie dojdzie, gdyż rywale po zakończeniu rundy jesiennej wycofali się z rozgrywek.

16. kolejka łódzkiej Klasy Okręgowej:

UKS SMS Łódź – Zawisza II Rzgów, 19 marca godz. 11:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki – Polonia Andrzejów, odwołany
Włókniarz Pabianice – GKS Bedlno, 18 marca godz. 15:00
Start Brzeziny – Włókniarz Konstantynów Łódzki, 18 marca godz. 14:00
LKS Rosanów – Termy Uniejów, 18 marca godz. 15:00
Stal Głowno – Górnik Łęczyca, 18 marca godz. 14:00
GLKS Dłutów – PTC Pabianice, 18 marca godz. 15:30
Orzeł Parzęczew – Boruta Zgierz, 18 marca godz. 14:00