Zagłosuj na naszych w 7. Plebiscycie na Sportowca Roku Aleksandrowa Łódzkiego 2019!

Mikołaj Łaganowski, Radosław Olczyk, Damian Tomasik oraz drużyna Sokoła Aleksandrów rocznik 2006, to nominowani w 7. Plebiscycie na Sportowca Roku Aleksandrowa Łódzkiego 2019. Oddaj swój głos na stronie internetowej www.sportowiec.aleludzki.pl. Razem pomożemy naszym Sokołom!

To już 7. edycja Plebiscytu na Sportowca Roku Aleksandrowa Łódzkiego 2019. Swoje głosy można oddawać w sześciu kategoriach: Sportowiec Roku, Młodzieżowy Sportowiec Roku, Trener Roku, Drużyna Roku, Sportowa Impreza Roku oraz Klub Fitness Roku. Wśród nominowanych znaleźli się przedstawiciele Sokoła Aleksandrów Łódzki. Głosujemy na stronie internetowej www.sportowiec.aleludzki.pl

Kategoria Sportowiec Roku:

Damian Tomasik – zawodnik karate
Osiągnięcia w 2019 roku:
Ultimate Karate League Styczeń – Indie – 1 miejsce z drużyną Ranchi Rebbels.
Polska Liga Karate Tradycyjnego 2019r.  Marzec – Maj: – 2 miejsce.
34 Mistrzostwa Europy ETKF 13-16 czerwca, Rumunia – 3 miejsce kumite indywidualne.
XXX Mistrzostwa Polski Seniorów 21-22 czerwca, Lublin: 1 miejsce kumite indywidualne, 1 miejsce kumite drużynowe, 1 miejsce en-bu m/m
VIII Mistrzostwa Świata Karate Fudokan 1-3 listopada, Stuttgart: 1 miejsce kumite drużynowe, 3 miejsce en-bu.
Mistrzostwa Europy w Karate Tradycyjnym 9-10 listopada, Brno : 2 miejsce kumite indywidualne, 1 miejsce kumite drużynowe, 1 miejsce en-bu m/m.

 

 

 

 

 

 

Kategoria Młodzieżowy Sportowiec Roku:

Mikołaj Łaganowski – zawodnik karate
IV Ogólnopolski Puchar Krakowa w Karate Tradycyjnym dzieci i młodzieży 30 marca – III miejsce Kumite indywidualne.
XXX Mistrzostwa Polski Seniorów Młodzieżowców Juniorów i Kadetów 21-22 czerwca Lublin – I miejsce Fukugo, IV miejsce Kata Indywidualne.
34th WTKF European Traditional Karate-do Championship 9-10 listopada BRNO – II miejsce Kata drużynowe , II miejsce Fukugo.
World Children Traditional Karate Championship 9-10 listopada BRNO: II miejsce Kata Indywidualne, V-VIII miejsce Kumite Indywidualne.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategoria Trener Roku:

Radosław Olczyk – trener karate

Z Damianem Tomasikiem:
Polska Liga Karate Tradycyjnego 2019r. Marzec – Maj : – 2 miejsce.
XXXIV Mistrzostwa Europy ETKF 13-16 czerwca, Rumunia – 3 miejsce kumite indywidualne.
XXX Mistrzostwa Polski Seniorów 21-22 czerwca, Lublin: – 1 miejsce kumite indywidualne, 1 miejsce kumite drużynowe,  1 miejsce en-bu m/m.VIII Mistrzostwa Świata Karate Fudokan 1-3 listopada, Stuttgart: 1 miejsce kumite drużynowe, 3 miejsce en-bu.
Mistrzostwa Europy w Karate Tradycyjnym 9-10 listopada , Brno: 2 miejsce kumite indywidualne, 1 miejsce kumite drużynowe, 1 miejsce en-bu m/m.

Z Adrianem Zwierzchowskim:
Polska Liga Karate Tradycyjnego 2019r. marzec-maj: IV miejsce.
XXX Mistrzostwa Polski Seniorów 21-22 czerwca, Lublin: I miejsce en-bu m/m, I miejsce kumite drużynowe.
VIII Mistrzostwa Świata Fudokan 1-3 listopada, Stuttgart: I miejsce kumite drużynowe, III miejsce en-bu m/m.
Mistrzostwa Europy w Karate Tradycyjnym 9-10 listopada, Brno: I miejsce en-bu m/m, I miejsce kumite drużynowe.

Z Mariuszem Barańskim:
1 miejsce w klasyfikacji Uniwersytetów- Akademickie Mistrzostwa Polski Karate WKF Wrocław 25-26 maja 2019.
1 miejsce kumite drużynowe seniorów-XXX Mistrzostwa Polski Seniorów, Młodzieżowców, Juniorów i Juniorów Młodszych w Tradycyjnym Karate-do Lublin 21-22 czerwca 2019.

Z Justyną Barańską:
1 miejsce w kumite drużynowym kobiet- Akademickie Mistrzostwa Polski Karate WKF Wrocław 25-26 maja 2019.
1 miejsce w klasyfikacji Uniwersytetów- Akademickie Mistrzostwa Polski Karate WKF Wrocław 25-26 maja 2019.

Z Pawłem Barańskim:
1 miejsce w klasyfikacji Uniwersytetów- Akademickie Mistrzostwa Polski Karate WKF Wrocław 25-26 maja 2019.
2 miejsce kumite indywidualne seniorów kategoria +84kg- Akademickie Mistrzostwa Polski Karate WKF Wrocław 25-26 maja 2019.
1 miejsce kumite drużynowe seniorów-XXX Mistrzostwa Polski Seniorów, Młodzieżowców, Juniorów i Juniorów Młodszych w Tradycyjnym Karate-do Lublin 21-22 czerwca 2019.
3 miejsce kumite indywidualne seniorów-XXX Mistrzostwa Polski Seniorów, Młodzieżowców, Juniorów i Juniorów Młodszych w Tradycyjnym Karate-do Lublin 21-22 czerwca 2019.
1 miejsce kumite drużynowe seniorów-VIII Mistrzostwa Świata Karate Fudokan Stuttgart 1-3 listopada 2019.

Z Mikołajem Łaganowskim:
IV Ogolnopolski Puchar Krakowa w Karate Tradycyjnym dzieci i młodzierzy 30 marca – III miejsce Kumite indywidualne.
XXX Mistrzostwa Polski Seniorów Młodzieżowców Juniorów i Kadetów 21-22 czerwca Lublin – I miejsce Fukugo, IV miejsce Kata Indywidualne.
34th WTKF European Traditional Karate-do Championship 9-10 listopada BRNO -III miejsce Kata drużynowe, II miejsce Fukugo.

World Children Traditional Karate Championship 9-10 listopada BRNO -II miejsce Kata Indywidualne, V-VIII miejsce Kumite Indywidualne.

 

Kategoria Drużyna Roku:

Sokół Aleksandrów Łódzki rocznik 2006

Osiągnięcia w 2019 roku:

Drużyna w 2019 roku dwukrotnie awansowała w swojej kategorii wiekowej. Rundę wiosenną zacznie w 1 lidze wojewódzkiej. Trenerem zespołu jest Tomasz Bogdański.

Skład drużyny: Wojciech Bułaciński, Mikołaj Czerwiński, Kacper Damilak, Dominik Dolaciński, Jan Kaczmarek, Mikołaj Kaucz, Szymon Kluszczyński, Filip Kmieciak, Michał Kochaniak, Gracjan Kubiak, Szymon Ledzion, Norbert Lesiak, Maurycy Lotka, Krystian Maciejewski, Eryk Matczak, Tomasz Mądry, Mateusz Mierzejewski, Oliwier Milczarek, Maks Olejniczak, Maks Oplustil, Paweł Pabjańczyk, Igor Rogalski, Arkadiusz Skoczeń, Jakub Stokowski, Andrzej Stolarek, Kacper Szczepaniak, Kacper Szczepański, Filip Tajchman, Jakub Westwal, Igor Wrzesień, Bartosz Zakrzewski, Kacper Zamolski.

Zachęcamy również do oddania głosu w kategorii Sportowa Impreza Roku – Aleksandrów Łódzki Cup, coroczny turniej piłkarski, którego współorganizatorem jest również Sokół Aleksandrów.

Głosujemy na stronie www.sportowiec.aleludzki.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *