Wypowiedzi po meczu z Wartą Sieradz

Tym razem po meczu wypowiedział się drugi trener Sokoła KONSPORT Aleksandrów Łódzki – Piotr Golański oraz szkoleniowiec Warty Sieradz – Tomasz Kmiecik.

Piotr Golański (II trener Sokoła): Sobotni mecz był kolejnym etapem w przygotowaniu do rundy rewanżowej. Praktycznie każdy z zawodników zagrał 45 minut. W pierwszej połowie, gra mogła się podobać. Chłopaki realizowali założenia taktyczne. Mieliśmy kilka sytuacji bramkowych z których jedną wykorzystaliśmy po strzale głową. Warta w tym okresie miała swoje szanse tylko po naszych błędach indywidualnych. W drugiej odsłonie gra się wyrównała. W naszym zespole pojawił się chaos, co owocowało kolejnymi okazjami rywali. Bramkę zdobyliśmy po dobrze rozegranym rzucie wolnym. Po tym meczu widać, że musimy jeszcze pracować  aby być w pełni formy na inaugurację ligi.

Tomasz Kmiecik (trener Warty): Na pewno pod kątem płynności akcji mamy wiele rzeczy do poprawienia. Tymczasem jeśli chodzi o poziom motoryczny, wybieganie, to jestem zadowolony. Wytrzymaliśmy to spotkanie, zawodnicy trenowali w tym tygodniu dwukrotnie, więc mogli też czuć w nogach zmęczenie. Wydaje mi się, że fizycznie nie wyglądaliśmy źle. Jest kilka elementów, które trzeba poprawić i szukać innych rozwiązań. Czy mecz był ostry? Teraz jest taki okres, kiedy zawodnicy walczą o miejsce w pierwszej jedenastce. To na pewno jest w głowach zawodników. Piłka nożna jest grą kontaktową, więc można się spodziewać ostrzejszych starć. Nie mniej jednak nie widziałem żadnej złośliwości po obu stronach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *