Ważna wygrana z Huraganem Morąg

Sokół Konsport Aleksandrów Łódzki pokonał Huragan Morąg 3:1 (1:1). To bardzo ważne zwycięstwo dla drużyny trenera Bogdana Jóźwiaka. Bramki dla aleksandrowian strzelali Michał Miller, Paweł Kaczmarek z karnego i Piotr Kasperkiewicz. Sokół nadal jest wiceliderem.

Drużyna Sokoła Konsport Aleksandrów już w 15. minucie po bramce Michała Millera wyszła na prowadzenie. Jednak kilka minut później zawodnik gości Rafał Śledź doprowadził do wyrównania. W drugiej połowie gospodarze byli lepsi i wypracowali sobie okazję na podwyższenie wyniku. W 61. minucie faulowany w polu karnym był Dominik Głowiński, a jedenastkę wykorzystał Paweł Kaczmarek. Kilka minut później po dośrodkowaniu Kaczmarka, bramkę z głowy strzelił Piotr Kasperkiewicz. Sokół odnotował trzy ważne punkty. Bezpośredni rywal do awansu – Legionovia Legionowo wygrała z Olimpią Zamrów 3:2 i ma dwa punkty więcej od aleksandrowian. Zobaczcie bramki.

Sokół Konsport Aleksandrów – Huragan Morąg 3:1 (1:1)
Bramki: 15. Miller, 61. Kaczmarek (karny), 66. Kasperkiewicz – 21. Śledź

Skład Sokoła: Lemanowicz – Żwir, Ślęzak, Woźniczak, Szarpak – Kaczmarek, Bogołębski (76. Broź), Kasperkiewicz, Głowiński (82. Rozwandowicz), Maćczak (64. Pecyna) – Miller.