W sobotę z Legią II Warszawa. Dobry moment, by pokazać się z dobrej strony

W sobotę o godz. 15:00 na stadionie im. Włodzimierza Smolarka Sokół Aleksandrów zmierzy się z Legią II Warszawa. Najbliższy rywal jest obecnie na 5. miejscu w ligowej tabeli, ale ma rozegrane dwie kolejki mniej. Natomiast drużyna trenera Dawida Kroczka to wicelider rozgrywek.

Nie da się ukryć, że w sobotę szykuje się prawdziwy hit III ligi, podczas którego będzie można popatrzeć przede wszystkim na grającą młodzież. Legia II Warszawa to bardzo młody zespół, w którym występują również niepełnoletni piłkarze. Dobrze wiemy, że warszawiacy mają świetną akademię i nic dziwnego, że chcą ogrywać młodych zawodników w III lidze. Każdy legionista grający w rezerwach marzy o tym, aby przebić się do pierwszej drużyny i zagrać w ekstraklasie. Drużyna trenera Dawida Kroczka to również młody zespół. Wielu piłkarzy otrzymało szansę gry w III lidze, by przede wszystkim pokazać się z jak najlepszej strony. Mecz z Legią II Warszawa będzie taką okazją, by zabłysnąć na tle warszawiaków, a kto wie, jak może potoczyć się przyszłość piłkarzy Sokoła Aleksandrów.

W ubiegłym sezonie Sokół Aleksandrów przegrał na własnym boisku z Legią II Warszawa 0:2. W drużynie warszawiaków zobaczyliśmy piłkarzy grających na co dzień w ekstraklasie. Po kontuzji powrócił wówczas Jarosław Niezgoda, zagrał także Chris Philipps, a w rundzie rewanżowej Sokół pokonał w Ząbkach Legię 2:1.

Sokół Aleksandrów z pewnością chce podtrzymać dobrą passę meczów z warszawiakami. Przypomnijmy, że kolejki tak się ułożyły, że trzy mecze z rzędu właśnie są drużynami ze stolicy. Wcześniej Sokół pokonał na własnym boisku Polonię Warszawa 2:0, w ostatniej kolejce wygrał na wyjeździe z Ursusem Warszawa 2:0. A teraz przyszedł czas na Legię.

Szkoleniowiec Sokoła nie będzie mógł skorzystać z Mateusza Stolarczyka, który pauzuje na nadmiar żółtych kartek. Sobotni mecz rozpocznie się o godz. 15:00 na stadionie im. Włodzimierza Smolarka w Aleksandrowie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *