W sobotę wicelider zagra u siebie ze Świtem Nowy Dwór Maz.

W sobotę o godz. 17:00 na stadionie im. Włodzimierza Smolarka w Aleksandrowie, drużyna Sokoła zmierzy się ze Świtem Nowy Dwór Maz. Będzie to 5. kolejka spotkań III ligi gr. 1. Jak zaprezentuje się wicelider rozgrywek?

Sokół Aleksandrów Łódzki świetnie rozpoczął pierwszą rundę rozgrywek, uzyskując trzy zwycięstwa i jeden remis. Drużyna trenera Dawida Kroczka jest skuteczna zwłaszcza w doliczonym czasie gry, bo przypomnijmy, że w meczu z Pogonią Grodzisk Maz. oraz z Unią Skierniewice, piłkarze potrafili zapewnić sobie zwycięstwo właśnie w końcówce spotkania. Świt Nowy Dwór Maz. do tej pory nie doznał porażki. Odnotował dwa zwycięstwa i dwa remisy. Nasi rywale w ostatniej kolejce zremisowali bezbramkowo na własnym boisku z Ruchem Wysokie Maz. i obecnie zajmują 4. miejsce w ligowej tabeli. A przypomnijmy, że w pierwszej kolejce przeciwko Olimpii Zambrów, Świt odnotował trzy punkty po golu w ostatniej minucie.

Trener Dawid Kroczek będzie miał do dyspozycji wszystkich piłkarzy i szkoleniowiec nie zamierza kalkulować. Sokół obecnie zajmuje wysokie ligowe miejsce i nie ogląda się na innych rywali.

To prawda, cieszę się, że w ostatniej kolejce po raz kolejny zapewniliśmy sobie zwycięstwo w ostatniej minucie. Jednak od poniedziałku już przygotowujemy się do meczu ze Świtem z myślą o kolejnej wygranej. Nie da się ukryć, że to będzie dla nas trudny mecz – zaznacza Dawid Kroczek.

Mecz ze Świtem Nowy Dwór Maz. odbędzie się w sobotę (24 sierpnia) o godz. 17:00 na stadionie im. Włodzimierza Smolarka w Aleksandrowie.