Tylko remis ze Świtem Nowy Dwór Maz.

Sokół Konsport Aleksandrów zremisował w niedzielę ze Świtem Nowy Dwór Maz. 1:1. To nie był udany mecz dla drużyny trenera Bogdana Jóźwiaka. Aleksandrowianie tracą dwa punkty do Legionovii Legionowo.

Początek meczu ułożył się pod dyktando Sokoła, bowiem już w 12. minucie został podyktowany karny, którego wykorzystał Paweł Kaczmarek. Jednak aleksandrowianie zbyt długo nie cieszyli się z prowadzenia, w 28. minucie do wyrównania doprowadził Kamil Tlaga.

W drugiej części gry Sokół szukał zwycięskiej bramki, podobnie to wyglądało ze strony gospodarzy. Zabrakło szczęścia, bo dobrej okazji nie wykorzystał Dawid Cempa jak i Mateusz Broź. Natomiast Świt też miał szansę na zdobycie trzech punktów. W jednej z sytuacji piłka odbita od słupka uratowała Jakuba Lemanowicza przed stratą gola. Sokół wywiózł tylko jeden punkt. To drugi remis z rzędu i tym samym aleksandrowianie od dwóch kolejek stracili pozycję lidera.

Świt Nowy Dwór Maz. – Sokół Konsport Aleksandrów 1:1 (1:1)
Bramki: 28. Kamil Tlaga – 12. Paweł Kaczmarek.

Sokół Konsport Aleksandrów: Lemanowicz – Żwir, Gieraga, Woźniczak, Szarpak – Kaczmarek, Kasperkiewicz (46. Ślęzak), Głowiński (70. Bogołębski), Pecyna (78. Broź), Miller (57. Maćczak) – Cempa.