Trzech muszkieterów z Ciechanowa

Ostatnie ruchy transferowe w Sokole KONSPORT Aleksandrów Łódzki są strzałem w dziesiątkę. Na szczególną pochwałę zasługuje “zaciąg” z Ciechanowa.

Jako pierwszy do klubu z Aleksandrowa Łódzkiego dołączył Michał Brudnicki, który w zespole pojawił się w przerwie zimowej minionego sezonu. Młody golkiper już po kilku sparingach przekonał do siebie sztab szkoleniowy zielono-białych i z marszu stał się pierwszym wyborem między słupkami bramki aleksandrowian. Wielokrotnie ratował drużynę od utraty gola, zachowując przy tym osiem czystych kont w szesnastu rozegranych meczach. W obecnych rozgrywkach spisuje się równie dobrze. W dziewięciu kolejkach, tylko w trzech starciach musiał wyciągać piłkę z siatki.

Latem pojawił się również duet Bartosz MroczekKamil Żylski. Obaj gracze mieli za sobą bardzo dobry sezon w IV-ligowym MKS-ie Ciechanów. Pomocnik zdobył dziesięć bramek, notując przy tym dwanaście asyst, tymczasem napastnik pokonał bramkarzy rywali aż dziewiętnaście razy, asystując przy tym jedenastokrotnie. Wiele na to wskazuje, że i pierwszy sezon w Sokole będzie dla nich równie udany. Bartek może pochwalić się sześcioma asystami oraz jedną bramkę, Kamil zaś sześcioma bramkami i dwiema asystami. Biorąc pod uwagę, że cały zespół zdobył szesnaście goli, to duet MK miał udział w ponad połowie trafień dla drużyny z Aleksandrowa Łódzkiego.

  • ADAM 29 września 2017 at 17:04

    KONRAD CICHOWSKI Z MKS CIECHANÓW 18 BRAMEK ,12 ASYST – jako czwarty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *