Trener Dawid Kroczek: Skład jest bardzo wyrównany

Sokół Aleksandrów pokonał w sobotę Świt Nowy Dwór Maz. 7:0. Wynik robi wrażenie, tym bardziej, że rywal to zespół grający na tym samym poziomie, co nasza drużyna. Trener Dawid Kroczek uważa, że jest duża rywalizacja w zespole.

Rozegraliśmy solidne spotkanie, które przypieczętowaliśmy wysokim zwycięstwem. Mimo wygranej zdajemy sobie sprawę, że jest jeszcze dużo rzeczy do poprawy, które mogą ulepszyć nasz sposób gry. Cieszy skuteczność i to, że na listę strzelców wpisują się zawodnicy z różnych formacji. Skład jest bardzo wyrównany i taka postawa zwiększa rywalizację o wyjściową jedenastkę. Tym samym daje nam dużo do myślenia w ustaleniu pierwszego składu na pierwszy ligowy mecz – mówi Dawid Kroczek, trener Sokoła Aleksandrów Łódzki.

Przed piłkarzami Sokoła pozostały ostatnie dwa tygodnie przygotowań. Liga wystartuje 8 sierpnia i prawdopodobnie Sokół rozegra pierwszy mecz na wyjeździe. Zanim tak się stanie, to 1 sierpnia aleksandrowianie zagrają w Kaliszu ostatni sparing zamykający okres przygotowawczy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *