Trener Dawid Kroczek: Punkty dodają nam pewności siebie

W niedzielę o godz. 16:00 Sokół Aleksandrów rozegra wyjazdowe spotkanie z Bronią Radom. Trzecia w tabeli drużyna trenera Dawida Kroczka liczy na kolejne trzy punkty. Najbliższy rywal jest dziewiąty w lidze.

Po ostatnim zwycięstwie z RKS Radomsko w drużynie panują dobre nastroje. W niedzielę szkoleniowiec będzie mógł skorzystać ze wszystkich swoich piłkarzy. Obecnie trzecioligowe rozgrywki są w połowie rundy jesiennej i już można stwierdzić, że aleksandrowianie to solidna drużyna. Ale czy Sokół zrobi niespodziankę na koniec rozgrywek?

Póki co nie ma co myśleć o wysokim miejscu w tabeli, a po prostu grać i zdobywać ważne ligowe punkty. Pierwsza runda rozgrywek pokaże na co stać Sokół i z jakimi aspiracjami rozpocznie wiosnę. Na razie piłkarze skupiają się na najbliższym meczu.

Broń Radom w ostatnich pięciu spotkaniach wygrała cztery razy. Z dużym szacunkiem podchodzimy do rywalizacji, lecz na pewno nie obawiamy się tego meczu. Cały czas punktujemy, co daje nam pewność siebie. Z kolejki na kolejkę staramy się poprawić nasze deficyty tak, aby nasza gra była przede wszystkim skuteczna. Na tym poziomie rozgrywek to jest istotne – mówi Dawid Kroczek, trener Sokoła Aleksandrów Łódzki.

Drużyna Sokoła w niedzielę zmierzy się z Bronią Radom, a już w sobotę (5 października) zagra u siebie z Polonią Warszawa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *