Sokół – rezerwy

  • 13 Maj

    T.S. Sokół Aleksandrów Łódzki II 5 : Stal Głowno

    15:00
    Stadion im. Włodzimierza Smolarka (Stadion MOSiR w Aleksandrowie Łódzkim)
  • 6 Maj

    Widzew II Łódź 5 : 1 T.S. Sokół Aleksandrów Łódzki II

    11:00
    Chojeński Klub Sportowy
  • 29 Kwiecień

    T.S. Sokół Aleksandrów Łódzki II 2 : 35 Andrespolia Wiśniowa Góra

    15:00
    Stadion im. Włodzimierza Smolarka (Stadion MOSiR w Aleksandrowie Łódzkim)
  • 8 Kwiecień

    T.S. Sokół Aleksandrów Łódzki II 3 : 3 Orzeł Parzęczew

    15:00
    Stadion im. Włodzimierza Smolarka (Stadion MOSiR w Aleksandrowie Łódzkim)
  • 6 Kwiecień

    Widzew II Łódź - T.S. Sokół Aleksandrów Łódzki II

    11:00
    Chojeński Klub Sportowy
  • 30 Marzec

    LKS Sarnów/Dalików 1 : 2 T.S. Sokół Aleksandrów Łódzki II

    16:00
    Stadion Gminy Dalików
  • 25 Marzec

    ŁKS II Łódź - 11 T.S. Sokół Aleksandrów Łódzki II

    11:00
    Kompleks sportowy przy ul. Minerskiej w Łodzi
  • 10 Marzec

    T.S. Sokół Aleksandrów Łódzki II 0 : 0 LKS Sarnów/Dalików

    22:09
    Stadion im. Włodzimierza Smolarka (Stadion MOSiR w Aleksandrowie Łódzkim)
  • 10 Listopad

    Termy Uniejów 2 : 2 T.S. Sokół Aleksandrów Łódzki II

    18:00
    Kompleks Boisk im. Włodzimierza Smolarka w Uniejowie
  • 5 Listopad

    T.S. Sokół Aleksandrów Łódzki II 9 : 2 UKS SMS Łódź

    14:00
    Stadion im. Włodzimierza Smolarka (Stadion MOSiR w Aleksandrowie Łódzkim)
  • 28 Październik

    Zawisza Rzgów 4 : 0 T.S. Sokół Aleksandrów Łódzki II

    15:00
    Stadion im. Henryka Śmiechowicza
  • 22 Październik

    T.S. Sokół Aleksandrów Łódzki II 3 : 1 Włókniarz Pabianice

    15:00
    Stadion im. Włodzimierza Smolarka (Stadion MOSiR w Aleksandrowie Łódzkim)
  • 13 Październik

    Włókniarz Konstantynów Łódzki 2 : 1 T.S. Sokół Aleksandrów Łódzki II

    19:00
    Stadion KS Włókniarz Konstantynów Łódzki
  • 8 Październik

    T.S. Sokół Aleksandrów Łódzki II 5 : 2 Górnik Łęczyca

    15:30
    Stadion im. Włodzimierza Smolarka (Stadion MOSiR w Aleksandrowie Łódzkim)
  • 30 Wrzesień

    Stal Głowno 0 : 3 T.S. Sokół Aleksandrów Łódzki II

    16:00
    Stadion Stali Głowno
  • 24 Wrzesień

    T.S. Sokół Aleksandrów Łódzki II 2 : 2 Widzew II Łódź

    15:00
    Stadion im. Włodzimierza Smolarka (Stadion MOSiR w Aleksandrowie Łódzkim)
  • 16 Wrzesień

    Andrespolia Wiśniowa Góra 7 : 0 T.S. Sokół Aleksandrów Łódzki II

    16:00
    Stadion Miejski w Wiśniowej Górze
  • 13 Wrzesień

    T.S. Sokół Aleksandrów Łódzki II 5 : 4 PTC Pabianice

    16:30
    Stadion im. Włodzimierza Smolarka (Stadion MOSiR w Aleksandrowie Łódzkim)
  • 9 Wrzesień

    LKS Rosanów 4 : 1 T.S. Sokół Aleksandrów Łódzki II

    16:00
    Stadion Gminny im. Leszka Jezierskiego
  • 2 Wrzesień

    T.S. Sokół Aleksandrów Łódzki II 5 : 0 GKS Bedlno

    13:00
    Stadion im. Włodzimierza Smolarka (Stadion MOSiR w Aleksandrowie Łódzkim)
  • 26 Sierpień

    Orzeł Parzęczew 3 : 2 T.S. Sokół Aleksandrów Łódzki II

    15:00
    Stadion Orła Parzęczew
  • 22 Sierpień

    T.S. Sokół Aleksandrów Łódzki II 0 : 0 LKS Sarnów/Dalików

    18:00
    Stadion im. Włodzimierza Smolarka (Stadion MOSiR w Aleksandrowie Łódzkim)
  • 19 Sierpień

    T.S. Sokół Aleksandrów Łódzki II 1 : 0 ŁKS II Łódź

    15:00
    Stadion im. Włodzimierza Smolarka (Stadion MOSiR w Aleksandrowie Łódzkim)