Sokół – rezerwy

  • 18 Czerwiec

    UKS SMS Łódź 1 : 8 T.S. Sokół Aleksandrów Łódzki II

    11:00
    Stadion SMS im. K. Górskiego
  • 11 Czerwiec

    T.S. Sokół Aleksandrów Łódzki II 2 : 2 Zawisza II Rzgów

    15:00
    Stadion im. Włodzimierza Smolarka (Stadion MOSiR w Aleksandrowie Łódzkim)
  • 4 Czerwiec

    T.S. Sokół Aleksandrów Łódzki II 3 : 0 Włókniarz Pabianice

    15:00
    Stadion im. Włodzimierza Smolarka (Stadion MOSiR w Aleksandrowie Łódzkim)
  • 27 Maj

    Start Brzeziny 0 : 12 T.S. Sokół Aleksandrów Łódzki II

    16:00
    Stadion KS Start Brzeziny
  • 24 Maj

    T.S. Sokół Aleksandrów Łódzki II 3 : 1 LKS Rosanów

    17:00
    Stadion im. Włodzimierza Smolarka (Stadion MOSiR w Aleksandrowie Łódzkim)
  • 20 Maj

    Stal Głowno 5 : 1 T.S. Sokół Aleksandrów Łódzki II

    16:00
    Stadion Stali Głowno
  • 14 Maj

    T.S. Sokół Aleksandrów Łódzki II 1 : 1 GLKS Dłutów

    15:00
    Stadion im. Włodzimierza Smolarka (Stadion MOSiR w Aleksandrowie Łódzkim)
  • 6 Maj

    Orzeł Parzęczew 3 : 1 T.S. Sokół Aleksandrów Łódzki II

    15:00
    Stadion Orła Parzęczew
  • 29 Kwiecień

    T.S. Sokół Aleksandrów Łódzki II 1 : 4 Boruta Zgierz

    15:00
    Stadion im. Włodzimierza Smolarka (Stadion MOSiR w Aleksandrowie Łódzkim)
  • 22 Kwiecień

    PTC Pabianice 3 : 0 T.S. Sokół Aleksandrów Łódzki II

    17:00
    Stadion PTC
  • 12 Kwiecień

    T.S. Sokół Aleksandrów Łódzki II 2 : 2 Górnik Łęczyca

    18:00
    Stadion im. Włodzimierza Smolarka (Stadion MOSiR w Aleksandrowie Łódzkim)
  • 7 Kwiecień

    Termy Uniejów 5 : 4 T.S. Sokół Aleksandrów Łódzki II

    18:30
    Stadion im. Włodzimierza Smolarka
  • 2 Kwiecień

    T.S. Sokół Aleksandrów Łódzki II 5 : 0 Włókniarz Konstantynów Łódzki

    15:00
    Stadion im. Włodzimierza Smolarka (Stadion MOSiR w Aleksandrowie Łódzkim)
  • 26 Marzec

    GKS Bedlno 0 : 1 T.S. Sokół Aleksandrów Łódzki II

    14:00
    Stadion w Żychlinie
  • 18 Marzec

    T.S. Sokół Aleksandrów Łódzki II 3 : 0 Polonia Andrzejów

    21:00
    Stadion im. Włodzimierza Smolarka (Stadion MOSiR w Aleksandrowie Łódzkim)
  • 19 Listopad

    T.S. Sokół Aleksandrów Łódzki II 2 : 0 UKS SMS Łódź

    17:00
    Stadion im. Włodzimierza Smolarka (Stadion MOSiR w Aleksandrowie Łódzkim)
  • 13 Listopad

    Zawisza II Rzgów 0 : 0 T.S. Sokół Aleksandrów Łódzki II

    11:00
    Stadion im. Henryka Śmiechowicza
  • 5 Listopad

    Włókniarz Pabianice 1 : 2 T.S. Sokół Aleksandrów Łódzki II

    14:00
    Stadion MUKS Włókniarz Pabianice
  • 30 Październik

    T.S. Sokół Aleksandrów Łódzki II 2 : 3 Start Brzeziny

    15:00
    Stadion im. Włodzimierza Smolarka (Stadion MOSiR w Aleksandrowie Łódzkim)
  • 22 Październik

    LKS Rosanów 0 : 1 T.S. Sokół Aleksandrów Łódzki II

    15:00
    Stadion Gminny im. Leszka Jezierskiego
  • 10 Październik

    T.S. Sokół Aleksandrów Łódzki II 0 : 2 Stal Głowno

    14:00
    Stadion im. Włodzimierza Smolarka (Stadion MOSiR w Aleksandrowie Łódzkim)
  • 8 Październik

    GLKS Dłutów 2 : 1 T.S. Sokół Aleksandrów Łódzki II

    15:30
    Stadion GLKS Dłutów
  • 2 Październik

    T.S. Sokół Aleksandrów Łódzki II 4 : 2 Orzeł Parzęczew

    15:00
    Stadion im. Włodzimierza Smolarka (Stadion MOSiR w Aleksandrowie Łódzkim)
  • 24 Wrzesień

    Boruta Zgierz 3 : 0 T.S. Sokół Aleksandrów Łódzki II

    16:00
    Stadion MOSiR w Zgierzu
  • 18 Wrzesień

    T.S. Sokół Aleksandrów Łódzki II 1 : 0 PTC Pabianice

    15:00
    Stadion im. Włodzimierza Smolarka (Stadion MOSiR w Aleksandrowie Łódzkim)
  • 10 Wrzesień

    Górnik Łęczyca 1 : 2 T.S. Sokół Aleksandrów Łódzki II

    17:00
    Stadion Miejski w Łęczycy
  • 3 Wrzesień

    T.S. Sokół Aleksandrów Łódzki II 3 : 1 Termy Uniejów

    12:00
    Stadion im. Włodzimierza Smolarka (Stadion MOSiR w Aleksandrowie Łódzkim)
  • 31 Sierpień

    Włókniarz Konstantynów Łódzki 0 : 3 T.S. Sokół Aleksandrów Łódzki II

    18:00
    Stadion KS Włókniarz Konstantynów Łódzki
  • 27 Sierpień

    T.S. Sokół Aleksandrów Łódzki II 2 : 1 GKS Bedlno

    16:00
    Stadion im. Włodzimierza Smolarka (Stadion MOSiR w Aleksandrowie Łódzkim)
  • 21 Sierpień

    Polonia Andrzejów 1 : 4 T.S. Sokół Aleksandrów Łódzki II

    16:00
    Stadion Polonia Łódź Andrzejów