Stanisław Syguła wraca do Sokoła!

Wieloletni i zasłużony działacz sportowy, a przede wszystkim wielki pasjonat piłki nożnej Stanisław Syguła wraca do Sokoła Aleksandrów. Umowa z firmą Syguła została podpisana do końca roku.

W ponad 20-letniej historii Towarzystwa Sportowego „Sokół” Aleksandrów Łódzki, Stanisław Syguła zapisał się w sposób szczególny. Niedługo po założeniu klubu został prezesem. Wspierał drużynę, która wywalczyła awans z ligi okręgowej do II ligi. 

Cieszę się bardzo, że udało się przekonać Pana Stanisława, aby wrócił do naszego klubu. Umowa będzie obowiązywać do końca roku. Sokół Aleksandrów będzie wspierany finansowo przez firmę Syguła. To sponsor i mieszkaniec naszej gminy, którego często można zobaczyć na naszym obiekcie podczas wielu meczów mistrzowskich. Pamiętamy dobrze, że w historii klubu zapisał się w sposób szczególny. Był prezesem i sponsorem. Nasza drużyna jest liderem ligi, mówimy otwarcie, że chcemy awansować. Sokół Aleksandrów wspiera wielu sponsorów na czele z firmami Konsport oraz Brat-Bud czy PGKiM i Gminą Aleksandrów Łódzki. Cieszymy się, że do tego grona dołączył Pan Stanisław. To chyba najlepszy moment na powrót po latach – podkreśla Paweł Kośla, prezes T.S. „Sokół” Aleksandrów Łódzki.

Nie od dziś wiadomo, że firma Syguła wspiera również łódzki sport. Stanisław Syguła pomaga sekcji piłkarskiej ŁKS oraz sekcji żużlowej Orła Łódź. Teraz postanowił wrócić do korzeni i pomóc w awansie Sokoła do II ligi. Warto zaznaczyć, że Stanisław Syguła jest przewodniczącym Komisji Odwoławczej ds. Licencji Klubowej oraz przewodniczącym Sądu Koleżeńskiego Łódzkiego Związku Piłki Nożnej. Natomiast Adam Syguła – syn Pana Stanisława – jest członkiem zarządu ŁZPN oraz prezesem Victorii Rąbień.

Czym zajmuje się firma Syguła?

Firma Syguła na łódzkim rynku motoryzacyjnym istnieje już ponad 30 lat. Firmę założył Stanisław Syguła, który obecnie prowadzi ją razem ze swoimi synami Adamem i Marcinem. Z małego, rodzinnego przedsiębiorstwa, firma Syguła przekształciła się w wiodącego Koncesjonera Marki Citroen w środkowej Polsce. Jest Autoryzowanym Koncesjonerem Marki Citroen. Grupa Syguła jest także właścicielem stacji kontroli pojazdów Victoria Park, która znajduje się w Łodzi przy ul. św. Teresy od Dzieciątka Jezus 92 oraz warsztatu samochodowego w Aleksandrowie Łódzkim przy ul. Warszawskiej 57.

  • Cris 7 lutego 2019 at 08:46

    Brawo. Bardzo dobra wiadomość.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *