Sokół zagra z Kutnem w samo południe

W najbliższą sobotę Sokół Aleksandrów Łódzki zmierzy się w kolejnym meczu sparingowym z czwartoligowym KS Kutno. Mecz odbędzie się na wyjeździe o godz. 12:00. Dla aleksandrowian będzie to czwarte spotkanie testowe.

Drużyna Sokoła od kilku tygodni przygotowuje się prężnie do zbliżających się ligowych rozgrywek. Nowy szkoleniowiec cały czas testuje piłkarzy i niebawem na kilka dni przed startem nowego sezonu, poznamy kadrę drużyny. Podczas meczu z Kutnem, sztab szkoleniowy po raz kolejny będzie mógł się przyjrzeć testowanym zawodnikom.

Początkowo spotkanie było zaplanowane na godz. 11.00, jednak zostało przełożone godzinę później. Ostatni mecz sparingowy zaplanowany był ze Zjednoczonymi Stryków, natomiast jeszcze nie wiemy, czy zostanie rozegrany. Przypomnijmy, że mamy w planach rozegrać go po pierwszej kolejce III ligi. Szkoleniowcy z pewnością dojdą do porozumienia – mówi Ireneusz Przybysz, kierownik Sokoła Aleksandrów Łódzki.

W sobotę drużyna trenera Dawida Kroczka zmierzy się z KS Kutno i będzie można zobaczyć formę trzecioligowców na tle czwartoligowców. Szkoleniowiec tydzień wcześniej miał przyjemność oglądać zespół na tle pierwszoligowców i wypowiadał się po nim pozytywnie.

Mimo porażki zespół zaprezentował się bardzo solidnie stwarzając kila groźnych sytuacji, a przede wszystkim w wielu momentach prowadząc grę. W drugiej części spotkania w naszym składzie było aż siedmiu młodzieżowców – mimo rywalizacji z pierwszoligowcem, zaprezentowali się bardzo poprawnie – mówił po meczu Dawid Kroczek.

Przypomnijmy – sobota godz. 12:00 Stadion Miejski w Kutnie. KS Kutno zmierzy się z Sokołem Aleksandrów Łódzki.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *