Sokół wrócił do zajęć

Sokół Konsport Aleksandrów po trzech dniach wolnego, poświęconych na regenerację po tygodniowym obozie dochodzeniowym na własnym terenie, wrócił do zajęć. W czwartek odbył się trening w hali, natomiast w piątek piłkarze wracają na zieloną murawę.

W poprzednim tygodniu podopieczni trenera Sławomira Majaka trenowali dwa razy dziennie. Natomiast od obecnego poniedziałku do czwartku piłkarze odpoczywali, a w sobotę czeka ich kolejny mecz sparingowy. Sokół zmierzy się w Aleksandrowie z RKS Radomsko. To już czwarty czwartoligowiec z rzędu w czwartym meczu kontrolnym. Drużyna z Radomska jest dobrze znana naszemu szkoleniowcowi. Swoją piłkarską karierę rozpoczynał i kończył m.in. w klubie z Radomska. Zresztą kariera trenerska dla byłego reprezentanta Polski rozpoczęła się właśnie w klubie z miasta, w którym się urodził.

Najbliższy rywal Sokoła jest liderem IV ligi, to teoretycznie najsilniejszy przeciwnik w dotychczasowych przygotowaniach. Sztab szkoleniowy Sokoła zaplanował, że mecze z silniejszymi rywalami odbędą się w późniejszym etapie, gdzie będzie krystalizowana pierwsza jedenastka.

Sparing z RKS Radomsko odbędzie w sobotę o godz. 15:00 na stadionie im. Włodzimierza Smolarka w Aleksandrowie Łódzkim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *