Sokół U-16: Zgierz nam nie straszny

W niedzielę w ramach szóstej kolejki spotkań piłkarze Sokoła Aleksndrów Łódzki z rocznika 2003 pokonali na wyjeździe Borutę Zgierz 2:0.

To był bardzo solidy mecz w wykonaniu juniorów Sokoła z rocznika 2003. W pierwszej połowie w jednej z akcji po wymianie podań między Adamskim i Brauerem, ten drugi zostaje powalony przez rywala w polu karnym i sędzie dyktuje „jedenastkę”. Pewnym strzałem w lewy róg bramki bramkarza Boruty pokonuje Igor Kołodziejczyk. W drugiej połowie wynik ustalił Piotr Urbaniak, który silnym strzałem z rzutu wolnego nie dał szans bramkarzowi.

W najbliższy czwartek Sokoły rozegrają zaległy wyjazdowy mecz z LKS Różyca, a w niedzielę o godzinie 11:00 podejmą na własnym boisku zespół Włókniarza Pabianice.

Boruta Zgierz – Sokół Aleksandrów Łódzki 0:2 (0:1)

Bramki:

0:1 – Igor Kołodziejczyk – 28’ (k)
0:2 – Piotr Urbaniak – 65’

Skład: Zasadziński – Kołodziejczyk (Turajczyk 78’), Jędrzejczak, Urbaniak, Pawełczyk – Lewandowski (Kowalski 75’), Strzałka (Olejniczak 78’), Pietruszka (Żmudziński 55’), Adamski (Kuśmierek 68’), Sołtys (Kowalczyk 72’), Brauer (Nowakowski 70’)