Sokół U-16: Porażka w walce o baraże

Zawodnicy Sokoła z rocznika 2001 grali w niedzielę mecz o baraże do ligi wojewódzkiej. Zielono-biali potrzebowali zwycięstwa z AKS SMS Łódź różnicą trzech goli. Wyszli na boisko z pełnym zaangażowaniem!

Sokół 2001 wyszedł na pierwszą połowę bardzo zmotywowany. Nasi panowie od początku wywierali pressing na rywalach. Momentami, dobrze rozgrywający piłkę AKS SMS Łódź tracił futbolówkę, dzięki naszym staraniom. Jednakże to łodzianie pierwsi strzelili bramkę. Nasi zawodnicy nie byli dłużni i od razu wyrównali za sprawą bramki Wojciecha Świercza.

Aleksandrowianie popełniali jednak błędy w obronie, co zaowocowało kolejnym golem dla AKS-u. Po chwili jednak ponownie odpowiedział nasz zespół. Zza pola karnego uderzył Kamil Murgrabia i było 2:2. Niestety po raz kolejny zielono-biali nie wyciągnęli wniosków i stracili szybkiego gola na 2:3.

Drufa połowa była zdecydowanie lepsza w wykonaniu aleksandrowian. Fabian Kasierski strzelił na 3:3 i nawet mimo kolejnej straconej bramki kilka minut później, zawodnicy nie poddawali się. Nasi panowie gryźli trawę, byli zdeterminowani, grali bynajmniej o honor. Z rzutu karnego gola strzelił Daniel Jatczak. Cały czas widać było charakter tej drużyny , nie odpuszczali ani na chwile. Strzałem prosto w serce był jednak gol z rzutu rożnego. Ten błąd kosztował przegraną i spotkanie zakończyło się wynikiem 5:4 dla AKS SMS Łódź.

Cieżko było patrzeć na tą druzgocącą porażkę, ale nasi Panowie zostawili serce na boisku. Pokazali charakter i swój kolektyw, a sezon zakończyli na drugim miejscu w tabeli.

Pierwszy skład: Sadowski , Tambor, Janowski , Bielecki , Rogowski , Świercz, Horoszkiewicz , Barylak , Przerwa, Murgrabia, Jatczak

Grali także: Fuss, Graczyk, Kasierski

Gole dla Sokoła: Świercz , Murgrabia, Kasierski , Jatczak