Sokół U-15: Zwycięski sparing juniorów

Ostatni mecz kontrolny w ramach przygotowań do rozgrywek ligowych rozegrali w sobotę podopieczni Arkadiusza Simy. Gracze Sokoła pokonali KS Kutno 4:3.

Po kilkunastu minutach pierwszej połowy do głosu doszli goście, którzy wykorzystali swoją okazję i wyszli na prowadzenie. Aleksandrowianie jednak nie opuścili głów i szybko odpowiedzieli bramką autorstwa Dawida Zawiśniewskiego. Goście zdążyli przed przerwą ponownie pokonać naszego bramkarza i zeszli do szatni z jednobramkową przewagą.

Po wznowieniu gry ponownie lepiej zaczęli gracze z Kutna. Po kolejnej akcji podwyższyli prowadzenie i sytuacja podopiecznych Arkadiusza Simy była już dość nieciekawa. Mimo dwubramkowej straty aleksandrowianie zdołali jednak odmienić losy spotkania. Najpierw kontaktową bramkę zdobył Bartek Dobrowolski, następnie do siatki trafił Dawid Piwowarczyk, a gola na wagę zwycięstwa strzelił Łukasz Bułaciński.

Dla Sokoła był to ostatni sparing przed zbliżającymi się rozgrywkami ligowymi. W najbliższy weekend zawodnicy rozpoczną walkę o ligę wojewódzką, a ich rywalem będzie Łodzianka.

Sokół Aleksandrów Łódzki – KS Kutno 4:3 (1:2)

0:1 – zawodnik KS Kutno
1:1 – Dawid Zawiśniewski
1:2 – zawodnik KS Kutno
1:3 – zawodnik KS Kutno
2:3 – Bartek Dobrowolski
3:3 – Dawid Piwowarczyk
4:3 – Łukasz Bułaciński